Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 59
2232255
31391
378
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (41x35mm) T:1
NMK 564.
2 600 HUF
2186888
31392
378
Numismatics
1977. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés miniatűrrel, tokban, igazolvánnyal + "Szocialista Brigád" zománcozott, aranyozott jelvény + "Törzsgárda" aranyozott, zománcozott fém jelvény + "KISZ" zománcfestett fém jelvény francia nyelven T:2
1 000 HUF
2226547
31393
378
Numismatics
12 000 HUF
2174869
31394
378
40000
Numismatics
1983. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata, Br kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal, Lázár György miniszterelnök (1975-1987) eredeti aláírásával, eredeti tokban + DN "Törzsgárda" zománcozott kitűző (12x15mm) T:2
40 000 HUF
2165454
31395
378
Numismatics
1 200 HUF
2231168
31396
378
Numismatics
~1985. "Kiváló Feltaláló bronz fokozata" zománcozott Br kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2
1 400 HUF
2174874
31397
378
500
Numismatics
~1990. "MSZP" műgyantás kitűző (10x), "LIPTOV" gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1- 2174876
31398
378
500
Numismatics
~1990. "MSZP" műgyantás kitűző (10x), "LIPTOV" gyártói jelzéssel (11mm) T:1,1- 2231192
31399
378
55000
Numismatics
1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1
Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Civil Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC
NMK 739.
55 000 HUF
2230847
31400
378
Numismatics
1992. "Vám és Pénzügyőrség" Szolgálati Érdemérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dobozában + DN "1822-1884 Lónyay Menyhért" lemezérem. Szign.: Z.S. H.S. (52mm) T:2
NMK 751.
16 000 HUF
2215635
31401
378
Numismatics
~1920-1930. "DC" zománcozott fém iskolajelvény T:2 zománchiba
1 200 HUF
2174872
31402
378
Numismatics
DN "Szocialista Brigád" jelvény, ezüstözött koszorúval (27mm) T:3
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035