Books: Technics

Number of items: 25

17164.

3 600 HUF
9,73
10,59
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő könyvtár. Bp., 1912, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, enyhén kopott borítóval, enyhén sérült gerinccel, egyébként szép állapotban. + 	 James, Philip C.: A modern kémia. Ismeretterjesztő könyvtár. Fordította: dr. Unger Emil. Bp., 1916, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, borító kopottas, enyhén sérült állapotban + 	 Archibald Williams: Korunk találmányai. Átdolgozta: Sándor Szilárd. Zemplén Győző előszavával. Bp., 1910, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, enyhén kopottas borítóval, egyébként szép állapotban.
17165.

2 000 HUF
Szabó Benjamin: Atomkorkép. Mielőtt meghasadt az atommag. - Paks. Bp., 2004., Új Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés.
17166.

2 000 HUF
A technika vívmányai az utolsó száz évben. Szerk.: Hollós József, Pfeifer Ignác. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, fém plakettel, kopott borítóval és gerinccel.
17167.

1 000 HUF
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., é. n., Dante. Vászonkötésben, jó állapotban.
17168.

1 000 HUF
17169.

1 000 HUF
17170.

1 800 HUF
17171.

1 400 HUF
17172.

1 200 HUF
Fotósorozat, összesen 5 db: Dr. Lentz Nándor - Kindl Ervin: Fotovegyszer lexikon. Harmadik javított kiadás. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. + Dr. Polster Alfréd - Dr. Lentz Nándor: 100 fotorecept. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második javított és bővített kiadás. + Szemerédy Zoltán: Negatívtechnika amatőröknek. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó. + Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. + Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Köztük tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17173.

1 000 HUF
Industrie / Ipari Compass 1942/1943 Ungarn / Magyarország. Herausgegeben von / Kiadja: Rudolf Hanel. 1942, Compass Verlag. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17174.

1 200 HUF
Jeszenszky Sándor: Jedlik Ányos, az első magyar elektrochnikus. Bp.,2000, Magyar Elektrotechnikai Múzeum, 24 p. Kiadói papírkötés.+  Magyar Elektrotechnikai Múzeum. Szerk.: Simon Mária. Tájak-Korok-Múzeum Kiskönyvtára 376. Bp.,1999., TKM Egyesület, 16 p. Kiadói papírkötés.
17175.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF