Books: Tales

Number of items: 22

Miki egér Törpeországban. A Walt Disney Studio szövegével és képeivel. Fordította: Beöthy Lydia. Bp., Palladis. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17338.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
23,19
27,40
  Add to cart
  Remove
Tersánszky Józsi Jenő: Kakuk Marci vadászkalandja. Bp.,(1934), Franklin, 210+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, két lap kijár, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van. Első kiadás. A szerző, Tersánszky Józsi Jenő (1888-1969) által dedikált, dátumozva. A bibliográfiában az 1934-es megjelenés szerepel. Első kiadás. Péter Jenő vezérigazgató úrnak őszinte tisztelettel  Péter Jenő, a magyar irodalom nagy kedvelője, támogatója, a Franklin-Társulat vezetője, s igazgatója a két háború között.
17339.

Tersánszky Józsi Jenő: Kakuk Marci vadászkalandja. Bp.,(1934), Franklin, 210+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, két lap kijár, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van. Első kiadás. A szerző, Tersánszky Józsi Jenő (1888-1969) által dedikált, dátumozva. A bibliográfiában az 1934-es megjelenés szerepel. Első kiadás. "Péter Jenő vezérigazgató úrnak őszinte tisztelettel" Péter Jenő, a magyar irodalom nagy kedvelője, támogatója, a Franklin-Társulat vezetője, s igazgatója a két háború között.

4 000 HUF
11,59
13,70
Hammer price:
4 400 HUF
17340.

Available
1 800 HUF
5,22
6,16
  Add to cart
  Remove
Schmid Kristóf Ifjúsági Iratai. VIII. köt.: A jó Fridolin és a gonosz Detrik. Szerk.: Sujánszki Antal. Bp., 1899., Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a címlapon feltüntetettel ellentétben illusztrációkat nem tartalmaz.
17341.

Available
1 200 HUF
3,48
4,11
  Add to cart
  Remove
17342.

Available
1 400 HUF
4,06
4,79
  Add to cart
  Remove
17343.

Available
1 000 HUF
2,90
3,42
  Add to cart
  Remove
Pap Zoltán (szerk.):Csingiling kalóztündér. Bp., 2014, Kolibri. Kiadói kartonált kötésben, enyhén kopottas borítóval, laza fűzéssel. + Antalfy István - Haui József: A tél meséi. H.n., é.n., Sifi Reklám Kft. Kiadói kartonált kötésben.
17344.

Available
1 200 HUF
3,48
4,11
  Add to cart
  Remove
17345.

Available
800 HUF
2,32
2,74
  Add to cart
  Remove
17346.

Available
800 HUF
2,32
2,74
  Add to cart
  Remove
Patrizia Puricelli - Serena Bellani (szerk.): Geronimo Stilton. Patty Spring megérkezett! Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói papírkötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, szakadással.
17347.

Available
800 HUF
2,32
2,74
  Add to cart
  Remove
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör és az angol labdarúgók. Bp., 1958. Móra. Kiadói félvászon kötés
17348.

800 HUF
2,32
2,74
Hammer price:
900 HUF
Benedek Elek: Galambok. Elbeszélések fiatal leányoknak. Bp.,[1933],Athenaeum, 114+2 p. Ötödik kiadás. Kiadó illusztrált (Janovits) félvászon-kötés, a kötéstáblák belsején a lapok, és a szennylapok pótoltak, ajándékozási sorokkal de egyébként jó állapotban.
17349.

800 HUF
2,32
2,74
Hammer price:
800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.