Tétel

Description:

Heller Farkas: Közgazdaságtan. I-II. köt. I. köt.: Elméleti közgazdaságtan. II. kötet. Közgazdasági politika. Bp., [1925]-1932, Németh József, III+XVI+352; IX+600+2 p. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé sérült, laza kötéssel, részben kijáró lapokkal, az első kötetben hiányzó címlappal, kissé foltos lapokkal.

2 800 HUF
8,12 EUR, 9,59 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.