Books: Social sciences

Number of items: 34

17154.

800 HUF
17155.

100 HUF
0,27
0,29
17156.

100 HUF
0,27
0,29
Schreiber. Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1944, (Neuwald-ny.), 348+4+LXVIII p. Tizennegyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17157.

2 400 HUF
17158.

1 600 HUF
17159.

1 000 HUF
Hutterer Miklós: A germán nyelvek. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17160.

1 800 HUF
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szocialista mozgalmak krónikája. 1750-1928. Bp.,(1928), Népszava. Színes képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17161.

2 000 HUF
Novák László (szerk.): Néprajzi tanulmányok Ikvai Nándor emlékére I-II. Szentendre 1994, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált kötésben.
17162.

2 000 HUF
Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. [Bp., 1909, Grill Károly,] 672 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlap és az első pár lap hiányzik.
17163.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF