Books: Social sciences

Number of items: 34

A magyar szókészlet finnugor elemei. Etimológiai szótár. III. kötet. Főszerk.: Lakó György. Bp., 1978, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17142.

1 200 HUF
3,48
4,11
Népi kultúra - Népi társadalom. A Magyar Tudományos Akadémia Néprajzi Kutatóintézetének évkönyve. XXI. Szerk.: Vargyas Gábor. Bp., 2003, Akadémia. Kiadói kartonált papírkötés.
17143.

1 200 HUF
3,48
4,11
1926-1928 Almanach der Psychoanalyse. Almanach für das Jahr 1926. Wien,(1926), Internationaler Psychoanalytischer Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegővel. +   Almanach der Psychoanalyse. Almanach für das Jahr 1928. Wien,(1928), Internationaler Psychoanalytischer Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17144.

1 000 HUF
2,90
3,42
Garai József: Az erkölcsi nevelés alapelvei Montessori rendszerében. Közlemények a Szegedi Ferenc József-Tudományegyetem Pedagógiai-Lélektani Intézetéből. 25. sz. Bp., 1938., Ablaka György, 112+2 p. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.
17145.

1 000 HUF
2,90
3,42
Fertő-Forgács-Jámbor: Változó priorítások az európai mezőgazdaságban. Bp., 2011. Agroinform. Kiadói kartonált papírkötésben
17146.

1 200 HUF
3,48
4,11
Vértes-Viszt (szerk.): Tanulmányok Magyarország versenyképességéről. Bp. 2015. ÚMK. Kiadói papírkötésben
17147.

1 200 HUF
3,48
4,11
Dr. Kornis Gyula: Elemi pszichológiai kísérletek. Összeáll.: - - .Bp.,1911., Franklin, 54+4 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos gerinccel.
17148.

1 000 HUF
2,90
3,42
Sík Endre, Tóth Judit (szerk.): Diskurzusok a vándorlásról. Bp., 2000. Kiadói papírborítóval
17149.

1 200 HUF
3,48
4,11
17150.

2 400 HUF
6,96
8,22
Dobos Ilona: Paraszti szájhagyomány, városi szóbeliség. Bp., 1986, Gondolat. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
17151.

1 000 HUF
2,90
3,42
17152.

800 HUF
2,32
2,74
17153.

2 000 HUF
5,80
6,85

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.