Books: Social sciences

Number of items: 34

17128.

4 800 HUF
13,75
16,33
Heller Farkas: Közgazdaságtan. I-II. köt. I. köt.: Elméleti közgazdaságtan. II. kötet. Közgazdasági politika. Bp., [1925]-1932, Németh József, III+XVI+352; IX+600+2 p. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé sérült, laza kötéssel, részben kijáró lapokkal, az első kötetben hiányzó címlappal, kissé foltos lapokkal.
17129.

2 800 HUF
8,02
9,52
C. G. Jung: Psychologische Typen. Zürich-Leipzig-Stuttgart,1930,Rascher & C. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17130.

2 400 HUF
6,88
8,16
17131.

2 800 HUF
8,02
9,52
17132.

1 600 HUF
4,58
5,44
Stern Samu: A szabad gondolat és a nemzeti eszme. Bp., 1936. Magyar Cobden Szövetség. 28p.
17133.

1 800 HUF
5,16
6,12
17136.

2 000 HUF
5,73
6,80
17137.

1 600 HUF
4,58
5,44
17138.

2 000 HUF
5,73
6,80
Kunszt György: A hagyomány jövője. Prolegomena. Dedikált! Veszprém, 1995. Pannon Pantheon. Kiadói papírkötésben
17139.

2 000 HUF
5,73
6,80
17140.

2 000 HUF
5,73
6,80
Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db:  Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; Puska helyett Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.
17141.

Vegyes angol nyelvtan könyvek, 4 db: Dr. Magyar László: Játszva angolul. Korda Nyelvkönyvek. Bp.,1991, Korda.; Karton-nyelvtanok. Angol nyelven. Szerk.: Dr. Rózsa Dezső. Np., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda.; Angol kisokos. Nyelvtani összefoglaló. Összeáll.: Baranyay Márta. Bp.,1992, Animus.; "Puska helyett" Angol nyelvtani segédkönyv tanulóknak. Bp., é.n., Progresprint.; Kiadói papírkötés, változó állapotban.

1 000 HUF
2,87
3,40

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.