Tétel

Catalogue number:

17272.
378. Closed Online auction
Books: Religion

Description:

Dr. Kovács Ödön: A vallásbölcsészet kézikönyve. I-II. köt. I. köt.: A vallás, mint tünemény, vagy a vallások története. Revideálták Dobos János, és Fejes István. II. köt.: A vallás lényege, vagy a vallás és a vallásos eszmék bölcsészeti felfogásának története. Protestáns Theologiai Könyvtár. Harmadik évf. VI. köt, és negyedik évf. VIII. köt. Bp., 1876-1877., Magyarországi Protestansegylet,(Franklin-ny.), XX+388;4+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé dohos.

4 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.