https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 55

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Soós Viktor Attila , Szabó Csaba, Szigeti László (szerk.): Egyházüldözés és egyházüldözők a Kádár-korszakban. Bp., 2010, Szent István Társulat + Valerio Albisetti: Gyógyulás keresztény meditációval. Szeged, 2000, Agapé. + David J. Bosch: Paradigmaváltások a misszió teológiájában. Bp., 2005, Harmat. + Dr. Előd István: Katolikus Dogmatika. Bp., 1983, Szent István Társulat. Különböző kötések
17313.

Soós Viktor Attila , Szabó Csaba, Szigeti László (szerk.): Egyházüldözés és egyházüldözők a Kádár-korszakban. Bp., 2010, Szent István Társulat + Valerio Albisetti: Gyógyulás keresztény meditációval. Szeged, 2000, Agapé. + David J. Bosch: Paradigmaváltások a misszió teológiájában. Bp., 2005, Harmat. + Dr. Előd István: Katolikus Dogmatika. Bp., 1983, Szent István Társulat. Különböző kötések

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
Ember Mária: 100 kép. Bp.,1984,Magvető. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17314.

Ember Mária: 100 kép. Bp.,1984,Magvető. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,08
USD
Number of bids:
3
Bibliai lexikon I. köt. A-H. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Bp., 1931, Sylvester, 4+464 p.+5 t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, csak I. kötet, nem teljes (464. oldallal véget ér, (Hélea.)
17315.

Bibliai lexikon I. köt. A-H. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Bp., 1931, Sylvester, 4+464 p.+5 t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, csak I. kötet, nem teljes (464. oldallal véget ér, (Hélea.)

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,08
USD
Number of bids:
0
Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17316.

Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal.
17317.

Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
12,03
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
17318.

[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
17,19
EUR
,
20,41
USD
Number of bids:
1
Szentnek kiáltjuk! Emigráns magyarok Mindszenthy bíborosról halála 10. évfordulóján. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Füzér Julián. Youngstown, 1987, katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Többek közt Batthyány Iván, Habsburg Ottó, Szabó Magda írásaival. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
17319.

Szentnek kiáltjuk! Emigráns magyarok Mindszenthy bíborosról halála 10. évfordulóján. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Füzér Julián. Youngstown, 1987, katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Többek közt Batthyány Iván, Habsburg Ottó, Szabó Magda írásaival. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,08
USD
Number of bids:
4

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment