https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 55

Auction is over! Item soon called at the auction hall
P. Dám Ince (szerk.): A szenvedő Jézus útján. Keresztúti ájtatosság s néhány ima és ének a szenvedő Jézus tiszteletére Vác, 1945, Magyar Barát kiadása. Magyar Katolikus Néprajz kiadványa. 64p. Kiadói papírkötés.
17289.

P. Dám Ince (szerk.): A szenvedő Jézus útján. Keresztúti ájtatosság s néhány ima és ének a szenvedő Jézus tiszteletére Vác, 1945, Magyar Barát kiadása. Magyar Katolikus Néprajz kiadványa. 64p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
Árpádházi Szent Margit szenttéavatási bullája (Maxima inter munera). Fordította: P. Bőle Kornél O. P. Bp., 1944, Credo. Kiadói papírborításban.
17290.

Árpádházi Szent Margit szenttéavatási bullája (Maxima inter munera). Fordította: P. Bőle Kornél O. P. Bp., 1944, Credo. Kiadói papírborításban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
4
Körmendy Kinga: Studentes Extra Regnum 1183-1543. Esztergomi kanonokok egyetemjárása és könyvhasználata 1183-1543. Bp., 2007, Szent István Társulat. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17291.

Körmendy Kinga: Studentes Extra Regnum 1183-1543. Esztergomi kanonokok egyetemjárása és könyvhasználata 1183-1543. Bp., 2007, Szent István Társulat. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,16
EUR
,
6,12
USD
Number of bids:
0
Olivier Clément, Alexander Schmemann: A nagyböjt és a húsvéti titok. Aszkézis és liturgia az ortodox egyházban. Bp., 2007, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17292.

Olivier Clément, Alexander Schmemann: A nagyböjt és a húsvéti titok. Aszkézis és liturgia az ortodox egyházban. Bp., 2007, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,01
EUR
,
4,76
USD
Number of bids:
1
Vegyes vallási könyvtétel, 4 db:   Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.;   Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.;   Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és haláláról. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel.;  Az örök élet útja vagy egy könyv azok számára a kik az üdvösséget elnyerni óhajtják. Bp., 1882., Hornyánszky Viktor. Sérült, hiányos borítóval. Hiányos.
17293.

Vegyes vallási könyvtétel, 4 db: Farkas József: Az Úr Siona vagy a keresztyén egyház 19 száz éves történelme. Bp.,1896., Hornyányszky Viktor. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.; Kálvin gondolatok. Összeáll.: Draskóczy István. Bp., én.,Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.; Rövid elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus keserves kínszenvedéséről és haláláról. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel.; Az örök élet útja vagy egy könyv azok számára a kik az üdvösséget elnyerni óhajtják. Bp., 1882., Hornyánszky Viktor. Sérült, hiányos borítóval. Hiányos.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
1
Sík Sándor: Fekete Kenyér II. köt. DOM Katolikus Könyvek. Bp., 1931., DOM. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17294.

Sík Sándor: Fekete Kenyér II. köt. DOM Katolikus Könyvek. Bp., 1931., DOM. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,72
USD
Number of bids:
0
Boda László: Isten országa közöttünk, hitben, reményben, szeretetben. Bp., 1993, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált és dátumozott! 175p. Kiadói papírkötés.
17295.

Boda László: Isten országa közöttünk, hitben, reményben, szeretetben. Bp., 1993, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált és dátumozott! 175p. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,08
USD
Number of bids:
1
Boda László: Fiatalok keresztútja. Bp., 1995, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált! 35p. Kiadói papírkötés.
17296.

Boda László: Fiatalok keresztútja. Bp., 1995, Szent József. A szerző, Dr. Boda László (1929- 2014 augusztus) magyar teológus, író, egyetemi tanár, filozófiai eredetkutató által dedikált! 35p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,08
USD
Number of bids:
0
Bernolák Éva: Hittansztori? Visszaemlékezés hitoktatásunk harminc esztendejére. Bp., 1994, Egyházfórum Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17297.

Bernolák Éva: Hittansztori? Visszaemlékezés hitoktatásunk harminc esztendejére. Bp., 1994, Egyházfórum Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
Az Esztergomi 1941. évi főegyházmegyei zsinat határozatai. 214p. Egészvászon kötésben
17298.

Az Esztergomi 1941. évi főegyházmegyei zsinat határozatai. 214p. Egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,20
USD
Number of bids:
0
Karl Rahner-Herbert Vorgrimler: Teológiai kisszótár. Fordította: Endreffy Zoltán. Szerző által aláírva. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
17299.

Karl Rahner-Herbert Vorgrimler: Teológiai kisszótár. Fordította: Endreffy Zoltán. Szerző által aláírva. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,40
USD
Number of bids:
0
[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
17300.

[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
14,33
EUR
,
17,01
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment