Books: Religion

Number of items: 55

Matthiae Fabri: E societate iesv. Conciones funebres et nuptiales. (Köln) Coloniae Agrippina, 1676, Johann Widenfeldts. 63+1 p, 93+1p. Sérült karton gerinccel, korabeli kartonált papírkötés, régi kódexlapba kötve.
17265.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
50 000 HUF
144,93
171,23
  Add to cart
  Remove
17266.

Available
26 000 HUF
75,36
89,04
  Add to cart
  Remove
17267.

Available
11 000 HUF
31,88
37,67
  Add to cart
  Remove
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kísérőfüzettel, (Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Bp., 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Kiadói kartontok nélkül, egészen apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17268.

10 000 HUF
28,99
34,25
Hammer price:
13 000 HUF
17269.

Available
5 000 HUF
14,49
17,12
  Add to cart
  Remove
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint. Pest, é.n. Bucsánszky Alajos. Korabeli, kissé sérült egészbőr-kötésben, néhány lap kijár.
17270.

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
5 000 HUF
17271.

3 000 HUF
8,70
10,27
Hammer price:
3 000 HUF
17272.

4 000 HUF
11,59
13,70
Hammer price:
4 000 HUF
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus Előkészítő Főbizottsága. Bp., 1938, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17273.

Available
1 200 HUF
3,48
4,11
  Add to cart
  Remove
17274.

Available
3 000 HUF
8,70
10,27
  Add to cart
  Remove
Németh Zsigmond (szerk.): Miatyánk 121 Európai nyelven. Bp., 1990, Interart. Kiadói kartonált kötésben, szerkesztő által dedikált.
17275.

Available
3 000 HUF
8,70
10,27
  Add to cart
  Remove
17276.

Available
3 400 HUF
9,86
11,64
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.