https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Railways, locomotives

Number of items: 34

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Czére Béla: A magyar vasút képekben. Bp., 1972, MÁV. Kiadói vászon kötésben, kiadói védőborítóban, borítón szakadások.
17189.

Dr. Czére Béla: A magyar vasút képekben. Bp., 1972, MÁV. Kiadói vászon kötésben, kiadói védőborítóban, borítón szakadások.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
6 000 HUF
1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
17190.

1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
17191.

A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Orosz György: Műszaki kocsiszolgálgat. MÁV Szakjegyzet. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17192.

Orosz György: Műszaki kocsiszolgálgat. MÁV Szakjegyzet. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 2000 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,48
EUR
,
4,11
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Tervezte a MÁV Tervező Intézet. Összeáll.: Ferenczi Jenő. Bp.,1982,MÁVTI, 18 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 100 példányban. Ritka!
17193.

Tervezte a MÁV Tervező Intézet. Összeáll.: Ferenczi Jenő. Bp.,1982,MÁVTI, 18 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 100 példányban. Ritka!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Ertl Róbert: A korszerű vasúti környéki közlekedés újabb elméleti és gyakorlati megoldásai. Budapesti vasúti koncepció. Bp., 1972., MTA Közlekedéstudományi Tanszéki Munkaközössége-BME Vasútépítési Tanszék. Kiadói papírkötés.+Doktori értekezés téziseivel. A szerző által dedikált!
17194.

Dr. Ertl Róbert: A korszerű vasúti környéki közlekedés újabb elméleti és gyakorlati megoldásai. Budapesti vasúti koncepció. Bp., 1972., MTA Közlekedéstudományi Tanszéki Munkaközössége-BME Vasútépítési Tanszék. Kiadói papírkötés.+Doktori értekezés téziseivel. A szerző által dedikált!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Domanovszky Sándor: A Ganz Híd-, Daru és Acélszerkezetgyártó Rt. története 1874-1994. Bp.,(1994), Ganz Acélszerkezet. Kiadói papírkötés.  A szerző, Dr. Domanovszky Sándor (1933-) többszörösen elismert mérnök, szakíró által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész, a könyv szerkesztője részére dedikált, dátumozott példány.
17195.

Dr. Domanovszky Sándor: A Ganz Híd-, Daru és Acélszerkezetgyártó Rt. története 1874-1994. Bp.,(1994), Ganz Acélszerkezet. Kiadói papírkötés. A szerző, Dr. Domanovszky Sándor (1933-) többszörösen elismert mérnök, szakíró által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész, a könyv szerkesztője részére dedikált, dátumozott példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
cca 1974 A MÁV Budapesti Igazgatóság november havi munkavédelmi és balesetelhárítási értesítője, 14 p.
17196.

cca 1974 A MÁV Budapesti Igazgatóság november havi munkavédelmi és balesetelhárítási értesítője, 14 p.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
Máthé Zoltán - Nagy Tamás (szerk.): Erdélyi vasút - Székely gyors. H.n., é.n., Indóház Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17197.

Máthé Zoltán - Nagy Tamás (szerk.): Erdélyi vasút - Székely gyors. H.n., é.n., Indóház Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Das Buch der Bahn. 150 Jahre Eisenbahn in Österreich. Wien, 1987, Österreichische Verkehrswerbung.+Fünf Jahrhunderte Bahntechnik. Szerk.: Horst Weigelt. Darmstadt, 1986, Darmstadt. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17198.

Das Buch der Bahn. 150 Jahre Eisenbahn in Österreich. Wien, 1987, Österreichische Verkehrswerbung.+Fünf Jahrhunderte Bahntechnik. Szerk.: Horst Weigelt. Darmstadt, 1986, Darmstadt. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Diesel-vontatójárművek fenntartása. Konferencia. Székesfehérvár, 1972., Közlekedéstudományi Egyesület Székesfehérvári Helyi Szervezete. Kiadói papírkötés.
17199.

Diesel-vontatójárművek fenntartása. Konferencia. Székesfehérvár, 1972., Közlekedéstudományi Egyesület Székesfehérvári Helyi Szervezete. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
Dízel-vontatójárművek I. rész. (Dízelmozdonyvezetői tanfolyamok számára.) Szerk.: Csarádi János, Mezei István. Bp.,1988, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
17200.

Dízel-vontatójárművek I. rész. (Dízelmozdonyvezetői tanfolyamok számára.) Szerk.: Csarádi János, Mezei István. Bp.,1988, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment