Number of items: 283

Bálint György: Strófák. Csillag Vera linómetszetes borítójával. Bp., 1929., Együtt, 45+3 p. Kiadói papírkötés, széteső, hiányos borítóval. A szerző, Bálint György (1906-1943) író, költő, kritikus, műfordító, újságíró által Vértes O. József (1881-1953) pszichológus, gyógypedagógus részére dedikált példány, dátumozva (1931. könyvnap.)
17372.

Bálint György: Strófák. Csillag Vera linómetszetes borítójával. Bp., 1929., "Együtt", 45+3 p. Kiadói papírkötés, széteső, hiányos borítóval. A szerző, Bálint György (1906-1943) író, költő, kritikus, műfordító, újságíró által Vértes O. József (1881-1953) pszichológus, gyógypedagógus részére dedikált példány, dátumozva (1931. könyvnap.)

4 000 HUF
13
P Howard (Rejtő Jenő): A fehér folt. 2. kiadás. Bp., [1942]., Nova. Kiadói papírborítóval
17373.

4 000 HUF
29
Hertelendy István: Színészek. Bp., 1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott gerinccel és borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. A szerző, Hertelendy István (1911-1945) névre szóló dedikációjával, dátumozva.
17374.

4 000 HUF
17375.

4 000 HUF
[leveldi Kozma Ferenc (1857-1937)]: Bárd Miklós költeményei. (1887-1913.) Kiadja: a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1915., Franklin, 440 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.   Bárd Miklósné azaz leveldi Kozma Ferencné Nyíry Erzsébet (1858-1944) által férje nevében az őt ápoló orvosnak dedikált.
17376.

2 000 HUF
17377.

14 000 HUF
37,84
41,18
Márai Sándor: Ég és föld. Első kiadás! Bp.,1942, Révai Kiadói egészvászon-kötés
17378.

1 600 HUF
Kínai filozófia. Ókor. I-III. kötet. Szöveggyűjtemény. Második, változatlan kiadás. Válogatta, fordította, a bevezetéseket és jegyzeteket írta: Tőkei Ferenc. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói vászonkötésben, szép állapotban.
17379.

3 600 HUF
9,73
10,59
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Fáy Dezső festőművész huszonegy illusztrációjával. (Bp.) 1939. Athenaeum. 193 l. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben.
17380.

2 000 HUF
Török Sophie: Sirató. Babits Mihály születésének 65. évfordulójára, Dedikált, sorszámozott példány 500/303. Bp., 1948. Baumgarten Alapítvány. Kiadói, sérült papírkötésben.
17381.

4 000 HUF
17382.

2 000 HUF
17383.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF