Number of items: 283

Új magyar életrajzi lexikon. I-VI. Szerk.: Markó László. Bp., 2001-2007, Magyar Könyvklub-Helikon. Kiadói aranyozott kartonált kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17360.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
28,99
34,25
  Add to cart
  Remove
17361.

Available
8 000 HUF
23,19
27,40
  Add to cart
  Remove
Petőfi-album. Szerk.: Bartók Lajos, Endrődi Sándor, Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum, 1 (címkép) t.+VI+2+263 p.+ 6 t. + 8 (hasonmás) t. Nagyon gazdag szövegközti képanyaggal. Számos illusztrációval, kihajtható szövegközi mellékletekkel. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos vászon díszkötésben, márványmintás lapszélekkel, a gerincen és a borítón kis kopásnyomokkal, a gerinc felső része kissé deformálódott.
17362.

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
7 000 HUF
17363.

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
5 500 HUF
17364.

Available
5 000 HUF
14,49
17,12
  Add to cart
  Remove
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz, rézfénymetszetű képével illusztrált. Bp., 1888, Athenaeum, 231 p.+ 20 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
17365.

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
5 000 HUF
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Vadász Miklós rajzaival. Bp., 1912., Franklin, 1 t.+231 p.+18 t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, néhány kijáró lappal, a címkép sérült, kijár.
17366.

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
6 500 HUF
Acsády Ignác (szerk.): Az Athenaeum Kézi Lexikona I-II. köt. A tudományok enciklopédiája. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., é.n. (1893), Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kopott borítóval és gerinccel, sérült gerinccel, az egyiken gerincen kis hiánnyal, kijáró lapokkal és mellékletekkel, kissé megviselt állapotban.
17367.

4 000 HUF
11,59
13,70
Hammer price:
4 200 HUF
Moore Tamás: Lalla Roukh. Keleti rege. Ford.: Lőrinczi Lehr Zsigmond.; Nala és Damjánti. Hindu rege a Mahá-Bháratából. Ford.: Fiók Károly.; Zál és Rudabé Firduszi Sahnáméjából. Ford.: Radó Antal.; Bp., 1883-1885-1897, Franklin, 268+4; 201+8;VIII+122+6 p. Átkötött álbordás félbőr-kötés, kartontokban, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17368.

3 600 HUF
10,43
12,33
Hammer price:
3 600 HUF
A magyar bohémvilág (Írókról, újságírókról, színészekről, poétákról, zenészekről, festőkről, szobrászokról stb.)- Budapesti Újságírók Almanachja 1908-ra. Szerk.: Szerdahelyi Sándor. Bp, 1908 Budapesti Ujságírók Egyesülete. Kiadói aranyozott bőrkötésben.
17369.

Available
3 000 HUF
8,70
10,27
  Add to cart
  Remove
Dr. Schneider Vilmos: A szellemekben való újabb hit. Tények, csalódások és elméletek. Második, javított, bővített kiadás. Bp., 1889, Buschmann F. könyvnyomdája. Kiadta a Budapesti Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi iskolája. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel, foltokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17370.

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
5 000 HUF
17371.

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.