https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other languages

Number of items: 9

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - LArchitettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
17320.

Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - L'Architettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Wilhelm Busch: Pater Filucius. Allegorisches Zeitbild. München, 1905., Fr. Wassermann. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17321.

Wilhelm Busch: Pater Filucius. Allegorisches Zeitbild. München, 1905., Fr. Wassermann. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
M. Annaei Lucani Pharsalia cum indice rerum. Lipcse, 1834, Car. Tauchnitii. Kiadói félbőr kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, festett lapélekkel, latin nyelven.
17322.

M. Annaei Lucani Pharsalia cum indice rerum. Lipcse, 1834, Car. Tauchnitii. Kiadói félbőr kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, festett lapélekkel, latin nyelven.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Q. Horati Flacci: Carmina. Lipcse, 1901, B. G. Teubner. Kiadói félvászon kötésben, latin nyelven.
17323.

Q. Horati Flacci: Carmina. Lipcse, 1901, B. G. Teubner. Kiadói félvászon kötésben, latin nyelven.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
2
Bernoni-Brizzi: Roma - paesaggi, figure nelle fotografie inedite di Ettore Roesler Franz. Róma, 1987, Editore Colombo. Második kiadás. Olasz nyelven. Kiadói egész vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kiadói karton tokban
17324.

Bernoni-Brizzi: Roma - paesaggi, figure nelle fotografie inedite di Ettore Roesler Franz. Róma, 1987, Editore Colombo. Második kiadás. Olasz nyelven. Kiadói egész vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kiadói karton tokban

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Jean Herbert- Dr. Karcsay Sándor: Konferenciaszótár. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó, vászonkötésben, 7 nyelvű
17326.

Jean Herbert- Dr. Karcsay Sándor: Konferenciaszótár. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó, vászonkötésben, 7 nyelvű

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Gárdonyi Géza: Sterne von Eger. Egri csillagok német nyelven. Bp., 1985, Corvina. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadt védőborítóban.
17327.

Gárdonyi Géza: Sterne von Eger. Egri csillagok német nyelven. Bp., 1985, Corvina. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadt védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Aurel Dermek - Pavel Lizon: Maly atlas húb. Pozsony, 1980, Slovenské pedagogické nakladatelstvo. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban, szlovák nyelven.
17328.

Aurel Dermek - Pavel Lizon: Maly atlas húb. Pozsony, 1980, Slovenské pedagogické nakladatel'stvo. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban, szlovák nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Handbuch der Forstkultur. 3 Auflage. Frankfurt, 1960, Franz Jos. Henrich. Kiadói papírkötésben, kis szakadással, német nyelven.
17329.

Handbuch der Forstkultur. 3 Auflage. Frankfurt, 1960, Franz Jos. Henrich. Kiadói papírkötésben, kis szakadással, német nyelven.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment