Tétel

Description:

Scheuthauer Károly: Kórbonctan. Dr - - tanúr úr előadásai után jegyzi és kiadja: Fodor János orvostanhallgató. Bp., 1878, nyn.,4+203+2+322+III+1 p. Stencilezéssel sokszorosított orvosi egyetemi jegyzet. Álbordás félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, hiányzó szennylapokkal, Barta Ernő (1878-1956): M. Kir. Bábaképző Könyvtára szecessziós ex libris-szével, papír, klisé, jelzett, 12,5x9 cm. Ritka!

8 000 HUF
23,26 EUR, 27,59 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.