Tétel

Description:

Le spectacle de la nature, ou entretiens sur les particularites de l'histoire naturelle, qui ont paru les plus propres a rendre les Jeunes-Gens curieux, & a leur former l'esprit. A. Francofort,1762., J. F. Bassompierre-J. Van den Berghen, 1 (rézmetszetű címkép) t.+XXIV+468 p.+36 (rézmetszetű képtáblák.) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, hiányzó szennylapokkal, egy-két lap szélén gyűrődéssel, pár lap kissé foltos, egy lapon javítás nyomaival, ,,Aus der Bibliothek des Baron von Hertefeld in Liebenberg" címkével.

10 000 HUF
28,99 EUR, 34,25 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.