Tétel

Description:

[Kováts-Martiny Gábor (1782-1845)] Gabriel Kováts-Martiny: Compendium physices quod in usus auditorum suorum classis philosophicae. Conscripsit: - -. Posonii (Pozsony), 1823, Typis Heredum Belnayanorum, 250 p.+ 2 t. Latin nyelven. Első kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, két lap (a címlap, és az utolsó lap) laza, a két tábla az illesztésnél meglazult, kissé dohos. Ritka!

6 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : kozár_edit

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.