Tétel

Description:

[Edmund Alexander Parkes (1819-1876)]: Edmund A. Parkes: Gyakorlati egészségtan. I-II. köt. I. köt. : Víz - levegő és szellőzés - táplálkozás - talaj - lakás -kórházak. II. köt.: Ürülékek - fűtés - testgyakorlás - ruházat - éghajlat - meterológia - egyéni egészségügy - halottak - járványok - statisztika - katonaegészségtan. Rendezte: Francois de Chaumont. Ford.: Dr. Rózsahegyi Aladár. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat L.,LI köt. Bp., 1886, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XX+569+I-VIII (VIII 1-2)+6 p.; IX+588 p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.

4 000 HUF
11,46 EUR, 13,61 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.