17079.
378. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban