Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

Népszerű természettudományi előadások gyűjteménye VIII. köt. 47-51. füzetek. 1885-ik évf. Szerk.: Fodor József, Paszlavszky József.  1. Oláh Gusztáv: A lángész és az elmekór. 2. Ilosvay Lajos: A torjai büdös barlangról. 3. Kriesch János: A rovarok világa különösen az ipar és kereskedelem szempontjából. 4. Szabó József: Stassfurt kélisóbányáiról. 5. Kiss Károly: A chemiai változásokról. Bp., 1885., Kir. M. Természettudományi Társulat, 255 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű álbordás félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17116.

1 800 HUF
5,16
6,12
Huszár György: A magyar fogászat története. Bp., 1965., Országos Orvostörténeti Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel.
17117.

1 600 HUF
4,58
5,44
Maximilian Joseph von Chelius (1794-1876): Handbuch der Chirurgie. Zum Gebrauch bei seinen Vorlesungen. Zweiter Band. Erste Abtheilung. Wien, 1832., Lechner, 300 p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.
17118.

1 600 HUF
4,58
5,44
17119.

1 600 HUF
4,58
5,44
17120.

800 HUF
2,29
2,72
17121.

1 000 HUF
2,87
3,40
17122.

800 HUF
2,29
2,72
17123.

2 000 HUF
5,73
6,80
17124.

2 800 HUF
8,02
9,52
17125.

1 200 HUF
3,44
4,08
17126.

100 HUF
0,29
0,34
17127.

800 HUF
2,29
2,72

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.