Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

17104.

1 600 HUF
17105.

2 800 HUF
7,57
8,24
17106.

2 800 HUF
7,57
8,24
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-IV. köt. I. köt. A csillagok világa. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal, a IV. kötet laza fűzéssel, kissé szakadozott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
17107.

6 000 HUF
17108.

2 400 HUF
17109.

1 600 HUF
Egészséges életmód 1-20. köt. Szerk.: Hollósi Nikolett-Kapronczai Magdolna. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17110.

1 000 HUF
Lovas kézikönyv. Ford.: Palotai Klára. Bp., 1991., Maecenas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17111.

2 000 HUF
Dr. Jávorka Sándor (szerk.): Viruló természet. I-II. kötet. A növények világa. A növény a gyakorlatban. 48 képtáblával és 23 szövegközti rajzzal. Bp., 1948, Új idők. Kiadói enyhén sérült félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
17112.

1 200 HUF
Brehm Alfréd: Az állatok világa egy kötetben. Átdolgozta: Rapaics Raymund. Bp., 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel. Reprint kiadás.
17113.

1 000 HUF
A háziállatok bonc- és élettana. Tankönyvpótló jegyzet. Bp., 1984, GATE Tanárképző Intézet Oktatásellátási Osztály. Papírkötés.
17114.

1 800 HUF
17115.

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF