Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

Boldog Élet Könyvtára 2 kötete:   Dr. Zemplényi Imre: Dohányzás és a szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai.; Dr. Andriska Viktor: Lakás-ruházkodás-munka egészségtana. Élet és Egészség kiadás. Bp., é.n., Gyarmati és Bősz, 48+48 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé dohosak.
17092.

1 000 HUF
2,90
3,42
Dr. Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált kötésben, kiadói védőborítóban, borító kissé szakadozott, a szerző által dedikálva.
17093.

3 000 HUF
8,70
10,27
Hanusz István: Képek a növényvilágból. Léva, 1887, Nyitrai és Társa. Kiadói aranyozott vászonkötésben, borító foltos, gerince kissé sérült. Tulajdonosi névbejegyzéssel, Nyitrai és Társa könyvkötészete címkével.
17094.

1 400 HUF
4,06
4,79
Dr. Reichert Róbert-Dr. Zeller Tibor-Dr. Koch Sándor: Ásványhatározó. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 10. Bp.,1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, (Kir. M. Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötésben, elvált borítóval
17095.

1 200 HUF
3,48
4,11
Bot György: A Debreceni Orvostudományi Egyetem története és professzorainak életrajza 1918-1988. Debrecen, 1990, Csokonai. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
17096.

1 000 HUF
2,90
3,42
Jane Alson: Szex rekordok könyve. n.é., R. A. Kft., kartonkötésben, gazdag képanyaggal
17097.

1 000 HUF
2,90
3,42
Fehér Jenő: Időjós állatok és növények. Bp., 1943., Béta ,papírkötésben és Herczegh Éva -Vojnits András: Időjós élővilág. Bp., 1981., Natura, vászonkötésben, Várnai György illusztrációival
17098.

3 600 HUF
10,43
12,33
17099.

1 000 HUF
2,90
3,42
17100.

1 000 HUF
2,90
3,42
Kiss László: Égnek legszebb ajándéka. Barangolás a himlő elleni védőoltás magyarországi kultúrtörténetében. Bp., 2017., Magyar Tudománytörténeti és Egészségtudományi Intézet. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17101.

1 600 HUF
4,64
5,48
Dr. Csépai Károly : Az orvosszakértői véleményadás irányelvei. Különös tekintettel a szociális biztosításra. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLII. kötet. Bp.,1938., Rényi Károly, VII+222+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az első négy lap sérült, kijár (előzéklap, címlap, tartalomjegyzék.
17102.

1 000 HUF
2,90
3,42
17103.

1 600 HUF
4,64
5,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.