Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

Le spectacle de la nature, ou entretiens sur les particularites de lhistoire naturelle, qui ont paru les plus propres a rendre les Jeunes-Gens curieux, & a leur former lesprit. A. Francofort,1762., J. F. Bassompierre-J. Van den Berghen, 1 (rézmetszetű címkép) t.+XXIV+468 p.+36 (rézmetszetű képtáblák.) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, hiányzó szennylapokkal, egy-két lap szélén gyűrődéssel, pár lap kissé foltos, egy lapon javítás nyomaival, ,,Aus der Bibliothek des Baron von Hertefeld in Liebenberg címkével.
17068.

10 000 HUF
27,03
29,41
17069.

6 000 HUF
17070.

8 000 HUF
17071.

8 000 HUF
Flammarion Kamill: Csillagászati olvasmányok. Bp., 1894, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, minimális kopással
17072.

4 000 HUF
17073.

4 000 HUF
Ócsag Imre: A puli. Bp., 1962. Mezőgazdasági. Kiadói félvászon kötésben.
17074.

4 000 HUF
17075.

4 000 HUF
17076.

4 000 HUF
17077.

4 000 HUF
17078.

4 000 HUF
17079.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF