Books: Minibooks

Number of items: 8

Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. Budapest, 1985, Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói papírmappában, benne Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmányfüzet. Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amsterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű kiadvány hasonmása. Szép állapotban.
17330.

3 000 HUF
8,60
10,20
Baróti - Csánki: Magyarország története cca 1920. Minikönyv réz rátétes sérült vászonkötésben
17331.

2 000 HUF
5,73
6,80
Aranylabdások, aranycipősök Minikönyv. Sportpropaganda
17332.

1 000 HUF
2,87
3,40
Bartók Béla (1881-1981). Bp., 1981, Kossuth. Kiadói műbőr és kartonált kötés, díszdobozban, jó állapotban.
17333.

1 000 HUF
2,87
3,40
9
4 db minikönyv - Nagy Imre (1893-1976); Bányász kohász dalok; Alapjogaim az Európai Unióban; Történelmünk pénzeken. Változó kötésben és állapotban.
17334.

1 200 HUF
3,44
4,08
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói plüss kötés, Siang-Noir-mintás porcelán medalionnal, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
17335.

1 200 HUF
3,44
4,08
Életek és korok. 1-6. köt. Gunst Péter: Barbarossa Frigyes, Gunst Péter: V. Károly, Hermann Zsuzsanna: Jakob Fugger, Niederhauser Emil: Nagy Frigyes, Gonda Imre: Bismarck, Farkas Márton: Hindenburg. Bp.,1976, Akadémia. Kiadói papírkötések, kiadói kartontokban.
17336.

3 000 HUF
8,60
10,20
Életek és korok. Klasszikus Arcképek I-X. köt. Trencsényi-Waldapfel Imre: Homéros, Hésiodos, Aischylos, Sophoklés, Aristophanés, Menandros, Terentius, Cicero, papírkötések, kiadói kartontokban.
17337.

3 000 HUF
8,60
10,20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.