Books: Military

Number of items: 12

A Nagy Háború írásban és képben I-VII. kötet, teljes. Első rész: Északon és délen I-IV. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott gerincekkel és kissé kopott borítókkal, egy képtábla kijár, de belül egy kijáró képtáblát leszámítva jó állapotban.
16566.

40 000 HUF
115,94
136,99
Hammer price:
40 000 HUF
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kopott borítóval.
16567.

3 000 HUF
8,70
10,27
25
Hammer price:
6 000 HUF
16568.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 400 HUF
6,96
8,22
  Add to cart
  Remove
Stephen Budiansky: Elmék harca. A II. világháború kódfejtésének teljes története. Bp., 2005, Vince. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16569.

2 000 HUF
5,80
6,85
Hammer price:
2 000 HUF
Káplán György - Ráskay Pál (szerk.): A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia 1941. augusztus 20-án felavatott évfolyamának emlékkönyve. Dedikált. Bp., 1991. Kiadói papírkötésben
16570.

1 800 HUF
5,22
6,16
Hammer price:
2 200 HUF
16571.

Available
1 400 HUF
4,06
4,79
  Add to cart
  Remove
Lévai Mihály: A fekete hegyeken. Haditudósítások Montenegró kapitulációjáról. Bp., 1916., Schenk Ferenc, 109+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
16572.

1 000 HUF
2,90
3,42
Hammer price:
3 000 HUF
16573.

Available
4 000 HUF
11,59
13,70
  Add to cart
  Remove
16574.

Available
3 000 HUF
8,70
10,27
  Add to cart
  Remove
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp., 1983, Zrínyi. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
16575.

800 HUF
2,32
2,74
Hammer price:
800 HUF
16576.

Available
1 000 HUF
2,90
3,42
  Add to cart
  Remove
16577.

1 200 HUF
3,48
4,11
Hammer price:
1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.