https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 28

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1903 Selyemtenyésztők naptára az 1903-1904. tenyésztési évre. IV. évf. Kiadja és a selyemtermelőknek ingyen kiosztja: a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelőség Szegzárdon. Bp.,(1903), Légrády-ny., 156+4 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, kissé kopott borítóval, a borítón címkével.
17032.

1903 Selyemtenyésztők naptára az 1903-1904. tenyésztési évre. IV. évf. Kiadja és a selyemtermelőknek ingyen kiosztja: a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelőség Szegzárdon. Bp.,(1903), Légrády-ny., 156+4 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, kissé kopott borítóval, a borítón címkével.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VIII. füzet. Pest, 1857, Herz János, 142 p. Kiadói papírkötésben, a hátsó borító levált, az utolsó 6 lap levált, foltos.
17033.

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VIII. füzet. Pest, 1857, Herz János, 142 p. Kiadói papírkötésben, a hátsó borító levált, az utolsó 6 lap levált, foltos.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Csoma Zsigmond: Uradalmi és jobbágy-paraszti szőlő-, bortermelés Somlón. Debrecen, 1993, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papíborításban, jó állapotban.
17034.

Csoma Zsigmond: Uradalmi és jobbágy-paraszti szőlő-, bortermelés Somlón. Debrecen, 1993, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papíborításban, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Gyulai Éva: Szőlőbirtoklás Miskolcon a 16. században. Miskolc, 1995, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
17035.

Gyulai Éva: Szőlőbirtoklás Miskolcon a 16. században. Miskolc, 1995, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.
17036.

I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 800 HUF
13,91
EUR
,
16,44
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés. Kiadja: az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp., 1926, Pátria, 1 t.+4+312 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben,
17037.

Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés. Kiadja: az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp., 1926, Pátria, 1 t.+4+312 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben,

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF
Untenecker Ferenc: Hogyan készitsünk vajastésztát, előételt, süteményt? Praktikus utmutatás és receptek ízletes tészták készítéséhez. Bp, 1937. Szerzői. Kiadói papírborításban, firkált.
17038.

Untenecker Ferenc: Hogyan készitsünk vajastésztát, előételt, süteményt? Praktikus utmutatás és receptek ízletes tészták készítéséhez. Bp, 1937. Szerzői. Kiadói papírborításban, firkált.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 000 HUF
Mi legyen holnap ebédre, vacsorára? Megmondja a Prometheus szakácskönyv. Szerk. és kiadja: Edinger Arthur és Társa. Bp., én., Vészi-ny., 48 p. Kiadói papírkötés.
17039.

Mi legyen holnap ebédre, vacsorára? Megmondja a "Prometheus" szakácskönyv. Szerk. és kiadja: Edinger Arthur és Társa. Bp., én., Vészi-ny., 48 p. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
Jeszenszky Zoltán: A szőlő talajművelésének gépesítése. Bp.,1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17040.

Jeszenszky Zoltán: A szőlő talajművelésének gépesítése. Bp.,1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
6,96
EUR
,
8,22
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., 2002., Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
17041.

Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., 2002., Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Göblös Gábor, Kovács Péter: Gépesített szőlőtermelés homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1973, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 29p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Gépesített szőlőszüret homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1974, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 25p. Megjelent 1700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17042.

Göblös Gábor, Kovács Péter: Gépesített szőlőtermelés homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1973, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 29p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Gépesített szőlőszüret homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1974, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 25p. Megjelent 1700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. + Gépelt meghívó, rajta ifj. Schirilla György aláírásával.
17044.

Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. + Gépelt meghívó, rajta ifj. Schirilla György aláírásával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment