Books: Architecture, Art

Number of items: 110

1974 Vilt. Vilt Tibor kiállítása. Tihanyi Múzeum, 1974. Bp., 1974., Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötésben, a borító részben elvált a kötéstől.   A művész, Vilt Tibor (1905-1983) magyar szobrász, Kossuth-díjas, Munkácsy Mihály-díjas, kiváló művész által dedikált.
16590.

2 000 HUF
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
16591.

5 000 HUF
Die Erotik in der Photographie. Die geschichtliche Entwicklung der Aktphotographie und des erotischen Lichtbildes und seine Beziehungen zur Psichopathia Sexualis. Wien-Berlin-Lepizig, Verlag für Kulturforschung. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / linen binding
16592.

4 600 HUF
12,43
13,53
14
16593.

3 200 HUF
8,65
9,41
16594.

4 000 HUF
László Gyula: Arckép és kézírás. Új Horizont II. köt. Szerk.: Abafalvi Tibor, Hudi József, Nagvári Ildikó. Felelős kiadó: Raffai István. Veszprém, 1994., Új Horizont. László Gyula rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1500 példányban. A szerző, László Gyula (1910-1998) régész, történész, képzőművész és a felelős kiadó, Raffai István (1940-2020) hírlapíró, szerkesztő, kiadó által dedikált.
16595.

2 600 HUF
7,03
7,65
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
16596.

3 000 HUF
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat, 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kis kopásnyomokkal.
16597.

1 600 HUF
plakát.hu - Plakáttervezés Magyarországon 1989-2006. Szerk.: Vargha Balázs. Bp., 2006, Stalker Studio Kft. Magyar és angol nyelvű szövegekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.
16598.

1 400 HUF
Widmer, Hermann: Das Buch der kunstgewerblichen und künstlerischen Berufe. Berlin, 1912., Georg Siemens. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos, kopott borítóval.
16599.

4 000 HUF
Összefoglaló játékfilmjegyzék 1978. II. 343p.
16600.

1 200 HUF
Hubay Miklós - Nemzeti színjátszás, drámai magyarság. Bp., 1941. Egyetemi Nyomda. 86 p. Kiadói megviselt papírborítékban
16601.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF