Books: Architecture, Art

Number of items: 110

Virág Zsolt: Magyar kastélylexikon 1-8. köt. 1. köt.: Pest megye kastélyai és kúriái. 2. köt.: Bács-Kiskun megye kastélyai és kúrái. 3. köt.: Fejér megye kastélyai és kúrái. 4. köt.: Komárom-Esztergom megye kastélyai és kúrái. 5. köt.: Vas megye kastélyai és kúrái. 6.-7. köt.: Csongrád megye kastélyai és kúrái. Jász-Nagykun-Szolnok megye kastélyai és kúrái. 8. köt.: Hajdú-Bihar megye kastélyai és kúrái. Bp.,2000-2006, Perfect Project. Kiadói kartonált papírkötés.
16578.

30 000 HUF
86,96
102,74
Hammer price:
32 000 HUF
A művészet története 1-16. köt. Teljes. 1. köt.: Az ókori Közel-Kelet művészete, 2. köt.: Egyiptomi művészet, 3. köt.: Görög művészet, 4. köt.: Föníciai és etruszk művészet, 5. köt.: Római művészet, 6. köt.: Az ókereszténységtől a román korig, 7. köt.: Gótikus művészet, 8. köt.: Korai reneszánsz, 9. köt.: Érett reneszánsz és manierizmus, 10. köt.: Barokk művészet, 11. köt.: A rokokótól a XVIII. század végéig,12. köt.: A klasszicizmustól a realizmusig, 13. köt.: Az impresszionizmustól a szecesszióig, 14. köt.: Az expresszionizmustól a szürrealizmusig, 15. köt: Legújabb kori művészet, 16.köt.: Magyar művészet. Bp., 2005-2009., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16579.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
57,97
68,49
  Add to cart
  Remove
16580.

Available
10 000 HUF
28,99
34,25
  Add to cart
  Remove
Murádin Jenő-Szücs György: Nagybánya 100 éve. Történeti források. Művészeti topográfia. Miskolc-Nagybánya, 1996., Misztófalusi Kis Miklós Közművelődési Egyesület-Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
16581.

4 000 HUF
11,59
13,70
Hammer price:
4 000 HUF
16582.

Available
10 000 HUF
28,99
34,25
  Add to cart
  Remove
16583.

Available
7 500 HUF
21,74
25,68
  Add to cart
  Remove
16584.

Available
5 500 HUF
15,94
18,84
  Add to cart
  Remove
1917 Porzellane, Edelglas, Goldschmiedearbeiten, alte Möbel und Schnitzereien, Gobelin Bucheinbände und Bücher Münzen, moderne Gemälde und Zeichnungen. Aus dem Besitze des verewigten Kommerzienrat Moritz Seligmann Köln a. Rh. München, 1917., Galerie Hugo Helbing, 6+45 p.+XLII t. Papírkötésben, hiányos gerinccel. Német nyelven.
16585.

Available
3 000 HUF
8,70
10,27
  Add to cart
  Remove
1924 Belvedere. Kunst und Kultur der Vergangenheit. Zeitschrift für Sammler und Kunstfreunde. Art and culture of the past. A journal for collectors and friends of art. Vol. 5. Number 27. 1924. Wien, 1924, Krystall-Verlag. Német nyelven. Papírkötés, szakadt borítóval.
16586.

2 000 HUF
5,80
6,85
Hammer price:
2 000 HUF
cca 1999 Attersee cirógatás, a 901-es évek festészete. Kiállítási katalógus, a mester dedikálásával,. + sajtóanyag + fotók + szórólap
16587.

Available
5 000 HUF
14,49
17,12
  Add to cart
  Remove
1971 Kassák Lajos (1887-1967) MA, kiállítási katalógus, Wien, Galerie Nächst St. Stephan, 4 sztl. lev.
16588.

3 000 HUF
8,70
10,27
22
Hammer price:
12 000 HUF
1974 Schéner Mihály kiállítása. 1974. Cegléd. Kihajtható kiállítási katalógus. A művész, Schéner Mihály (1923-2009) aláírásával a hátulján.
16589.

1 000 HUF
2,90
3,42
11
Hammer price:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.