Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 48

NDK ~1960-1970. vegyes 7db-os törzsgárda emlékérem tétel + 1db MEISSENER WEIN- UND ERNTEFEST meisseni porcelán emlékérem tétel T:1-,2
31250.

NDK ~1960-1970. vegyes 7db-os törzsgárda emlékérem tétel + 1db "MEISSENER WEIN- UND ERNTEFEST" meisseni porcelán emlékérem tétel T:1-,2

1 000 HUF
2,90
3,42
NSZK 1983. Luther Márton 1483-1546 jelzetlen Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Reinhardt Heinsdorf (35,09g/1000/40mm) T:1-  FRG 1983. Martin Luther 1483-1546 Ag commemorative medallion without hallmark in original case with certificate. Sign.: Reinhardt Heinsdorf (35,09g/1000/40mm) C:AU
31251.

NSZK 1983. "Luther Márton 1483-1546" jelzetlen Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Reinhardt Heinsdorf (35,09g/1000/40mm) T:1- FRG 1983. "Martin Luther 1483-1546" Ag commemorative medallion without hallmark in original case with certificate. Sign.: Reinhardt Heinsdorf (35,09g/1000/40mm) C:AU

15 000 HUF
43,48
51,37
NSZK 1988. I. Vilmos / A három császár éve 1888 aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (32mm) T:1,1- FRG 1988. Wilhelm I / Year of the Three Emperors 1888 giled metal commemorative coin with german certificate (32mm) C:UNC,AU
31252.

NSZK 1988. "I. Vilmos / A három császár éve 1888" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (32mm) T:1,1- FRG 1988. "Wilhelm I / Year of the Three Emperors 1888" giled metal commemorative coin with german certificate (32mm) C:UNC,AU

1 800 HUF
5,22
6,16
Németország 1990. Egység, jog, szabadság / Németország, egyesített haza - 1990. október 3. jelzett Ag emlékérem (20,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) patina Germany 1990. Einigkeit und Recht und Freiheit / Deutschland einig Vaterland - 3. Oktober 1990 marked Ag commemorative medallion (20,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP) patina
31253.

Németország 1990. "Egység, jog, szabadság / Németország, egyesített haza - 1990. október 3." jelzett Ag emlékérem (20,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) patina Germany 1990. "Einigkeit und Recht und Freiheit / Deutschland einig Vaterland - 3. Oktober 1990" marked Ag commemorative medallion (20,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP) patina

6 000 HUF
17,39
20,55
NSZK 1991. John F. Kennedy látogatása Berlinben aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) fo. FRG 1991. John F. Kennedy in Berlin gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP) spotted
31254.

NSZK 1991. "John F. Kennedy látogatása Berlinben" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) fo. FRG 1991. "John F. Kennedy in Berlin" gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP) spotted

1 800 HUF
5,22
6,16
NSZK DN 200 éves a Brandenburgi Kapu aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) ujjlenyomat FRG ND 200th Anniversary of the Brandenburg Gate gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP) fingerprint
31255.

NSZK DN "200 éves a Brandenburgi Kapu" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) ujjlenyomat FRG ND "200th Anniversary of the Brandenburg Gate" gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP) fingerprint

1 800 HUF
5,22
6,16
NSZK DN 200 éves a Brandenburgi Kapu aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP)  FRG ND 200th Anniversary of the Brandenburg Gate gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP)
31256.

NSZK DN "200 éves a Brandenburgi Kapu" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) FRG ND "200th Anniversary of the Brandenburg Gate" gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP)

2 000 HUF
5,80
6,85
31257.

1 800 HUF
5,22
6,16
NSZK DN A szabadság napja aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,5mm) T:1  FRG ND The day of freedom gilded metal commemorative coin with german certificate (30,5mm) C:UNC
31258.

NSZK DN "A szabadság napja" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,5mm) T:1 FRG ND "The day of freedom" gilded metal commemorative coin with german certificate (30,5mm) C:UNC

1 800 HUF
5,22
6,16
NDK DN Jéna / Kiváló teljesítményért Br érdemérem (50mm) + Magyarország DN Gyermekművészeti Galéria, Zánka, Magyarország / Szivárvány - Nemzetközi Gyermekművészeti Verseny Br emlékérem. Szign.: SZG (42,5mm) T:2-,1- GDR ND Iena / Für hervorragende Leistungen Br medallion (50mm) + Hungary ND Gallery of Childrens Art, Zánka, Hungary / Rainbow - International Childrens Art Competition Br commemorative medallion. Sign: SZG (42,5mm) C:VF,AU
31259.

NDK DN "Jéna / Kiváló teljesítményért" Br érdemérem (50mm) + Magyarország DN "Gyermekművészeti Galéria, Zánka, Magyarország / Szivárvány - Nemzetközi Gyermekművészeti Verseny" Br emlékérem. Szign.: SZG (42,5mm) T:2-,1- GDR ND "Iena / Für hervorragende Leistungen" Br medallion (50mm) + Hungary ND "Gallery of Children's Art, Zánka, Hungary / Rainbow - International Children's Art Competition" Br commemorative medallion. Sign: SZG (42,5mm) C:VF,AU

1 000 HUF
2,90
3,42
NSZK DN Német egység aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,5mm) T:1 (PP)  FRG ND German unit gilded metal commemorative coin with german certificate (30,5mm) C:UNC (PP)
31260.

NSZK DN "Német egység" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,5mm) T:1 (PP) FRG ND "German unit" gilded metal commemorative coin with german certificate (30,5mm) C:UNC (PP)

2 000 HUF
5,80
6,85
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
31261.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

1 200 HUF
3,48
4,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.