Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 48

~1900. Mária Kongregáció / Szent Alajos ezüstözött fém medál nyakszalagon (44x36mm) T:2 patina, kis ph.
31226.

~1900. "Mária Kongregáció / Szent Alajos" ezüstözött fém medál nyakszalagon (44x36mm) T:2 patina, kis ph.

1 600 HUF
4,64
5,48
Hammer price:
2 800 HUF
Ausztria 1773. Liechtensteini Vencel tábornagy emlékére jelzetlen Ag emlékérem (25mm/3,82g) T:2- átfúrt Austria 1773. M. Theresia Aug. restitutori rei armamentariae 1773 / I.WENC.S.R.I.P.DE[LIECH]TENSTEIN.O.&C.D.C.R. unmarked Ag medallion (25mm/3,82g) C:VF holed
31227.

Ausztria 1773. "Liechtensteini Vencel tábornagy emlékére" jelzetlen Ag emlékérem (25mm/3,82g) T:2- átfúrt Austria 1773. "M. Theresia Aug. restitutori rei armamentariae 1773 / I.WENC.S.R.I.P.DE[LIECH]TENSTEIN.O.&C.D.C.R." unmarked Ag medallion (25mm/3,82g) C:VF holed

2 000 HUF
5,80
6,85
Hammer price:
2 000 HUF
Ausztria ~1900. Carl Ludwig főherceg / Császári és Királyi Kertészeti Szövetség - Bécs Sn emlékére. Szign.: Jauner (62,68g/57mm) T:2,2- ph. Austria ~1900. Archduke Carl Ludwig / IMperial and Royal Horticultural Association - Vienna Sn commemorative medallion. ERZHERZOG LUDWIG PROTECTOR / K. K. GARTENBAU GASELLSCHAFT WIEN. Sign.: Jauner (62,68g/57mm) C:XF,VF edge error
31228.

Ausztria ~1900. "Carl Ludwig főherceg / Császári és Királyi Kertészeti Szövetség - Bécs" Sn emlékére. Szign.: Jauner (62,68g/57mm) T:2,2- ph. Austria ~1900. "Archduke Carl Ludwig / IMperial and Royal Horticultural Association - Vienna" Sn commemorative medallion. "ERZHERZOG LUDWIG PROTECTOR / K. K. GARTENBAU GASELLSCHAFT WIEN". Sign.: Jauner (62,68g/57mm) C:XF,VF edge error

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
57,97
68,49
  Add to cart
  Remove
Ausztria 1910. Sven Hedin Br plakett. Szign.: Hugo Taglang (55x55mm) T:1-,2 Austria 1910. Sven Hedin Br plaque. Sign.: Hugo Taglang (55x55mm) C:AU,XF
31229.

Ausztria 1910. "Sven Hedin" Br plakett. Szign.: Hugo Taglang (55x55mm) T:1-,2 Austria 1910. "Sven Hedin" Br plaque. Sign.: Hugo Taglang (55x55mm) C:AU,XF

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
5 000 HUF
Ausztria 1916. Habsburg Ottó trónörökös Br csegely emlékérem. Szign.: H. Kautsch (29x29mm) T:2,2- Austria 1916. Archduke Otto von Habsburg Br squared Br medal. FRANCISCVS JOSEPHVS OTTO / FLAGRANTE TERRARVM ORBE. Sign.: H. Kautsch (29x29mm) C:XF,VF
31230.

Ausztria 1916. "Habsburg Ottó trónörökös" Br csegely emlékérem. Szign.: H. Kautsch (29x29mm) T:2,2- Austria 1916. "Archduke Otto von Habsburg" Br squared Br medal. "FRANCISCVS JOSEPHVS OTTO / FLAGRANTE TERRARVM ORBE". Sign.: H. Kautsch (29x29mm) C:XF,VF

3 000 HUF
8,70
10,27
Hammer price:
5 500 HUF
Ausztria 1933. INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG WIEN 1933 (Nemzetközi Postabélyeg Kiállítás Bécs 1933) egyoldalas, peremén jelzett, aranyozott Ag plakett, hátoldalon gravírozva ALEX. TUROCZI BUDAPEST UNGARN. Szign.: L. Hesshaimer - R. Placht (44,84g/0.900/43x39mm) T:1- kopott aranyozás
31231.

Ausztria 1933. "INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG WIEN 1933 (Nemzetközi Postabélyeg Kiállítás Bécs 1933)" egyoldalas, peremén jelzett, aranyozott Ag plakett, hátoldalon gravírozva "ALEX. TUROCZI BUDAPEST UNGARN". Szign.: L. Hesshaimer - R. Placht (44,84g/0.900/43x39mm) T:1- kopott aranyozás

9 000 HUF
26,09
30,82
Hammer price:
9 000 HUF
Ausztria 1988. II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:2 Austria 1988. Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:XF
31232.

Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:2 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:XF

Available
2 000 HUF
5,80
6,85
  Add to cart
  Remove
Ausztria 1991. Wolfgang Amadeus Mozart jelzett Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.925/32mm) T:1- (PP) felületi karc Austria 1991. Wolfgang Amadeus Mozart hallmarked Ag commemorative medallion in case (15,74g/0.925/32mm) C:AU (PP) slightly scratched
31233.

Ausztria 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" jelzett Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.925/32mm) T:1- (PP) felületi karc Austria 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" hallmarked Ag commemorative medallion in case (15,74g/0.925/32mm) C:AU (PP) slightly scratched

5 500 HUF
15,94
18,84
Hammer price:
7 500 HUF
Ausztria DN Johann Strauss 1825-1899 egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Arnold Hartig (75mm) T:1- Austria ND Johann Strauss 1825-1899 one-sided Br commemorative medallion. Sign: A. HARTIG (75mm) C:AU
31234.

Ausztria DN "Johann Strauss 1825-1899" egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Arnold Hartig (75mm) T:1- Austria ND "Johann Strauss 1825-1899" one-sided Br commemorative medallion. Sign: A. HARTIG (75mm) C:AU

5 000 HUF
14,49
17,12
Hammer price:
5 000 HUF
Belgium 1937. X. Írisz Nemzetközi Karácsonyi Szalon Br plakett (46x84mm) T:2,2- Belgium 1937. X. Internationaal Kerstsalon Iris - Antwerpen 1936-1937 Br plaque (46x84mm) C:XF,VF
31235.

Belgium 1937. "X. "Írisz" Nemzetközi Karácsonyi Szalon" Br plakett (46x84mm) T:2,2- Belgium 1937. "X. Internationaal Kerstsalon "Iris" - Antwerpen 1936-1937" Br plaque (46x84mm) C:XF,VF

2 200 HUF
6,38
7,53
Hammer price:
2 800 HUF
Belgium DN Női akt és az Atomium épülete öntött Br érem (77mm) T:1- Belgium ND Female act and the Atomium cast Br medallion (77mm) C:AU
31236.

Belgium DN "Női akt és az Atomium épülete" öntött Br érem (77mm) T:1- Belgium ND "Female act and the Atomium" cast Br medallion (77mm) C:AU

2 000 HUF
5,80
6,85
Hammer price:
2 000 HUF
Bulgária 1949 Georgi Dimitrov 1882-1949 Br emlékérem (60mm) T:2 ph. Bulgaria 1949. Georgi Dimitrov 1882-1949 Br medallion (60mm) C:XF edge error
31237.

Bulgária 1949 "Georgi Dimitrov 1882-1949" Br emlékérem (60mm) T:2 ph. Bulgaria 1949. "Georgi Dimitrov 1882-1949" Br medallion (60mm) C:XF edge error

Available
3 000 HUF
8,70
10,27
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.