Photo

Number of items: 419

1947 Dinnyés Lajos miniszterelnök katonai kísérettel, Úrnapi körmenetben a Szabadság téren Alberty Antal fotója 13x8 cm
12467.

1 000 HUF
cca 1910 Vilmos svéd herceg és Maria Pavlovna orosz nagyhercehnő korabeli sajtófotó hozzátűzött szöveggel / Wilhelm duke of Sweden and Maria Pavlovna Russian duchess press photo 18x12 cm
12468.

1 000 HUF
1993 Horthy Miklós újratemetése, Kenderesen: A két koporsó. Feliratozott, meg nem jelent fotó. 9x12 cm
12469.

1 000 HUF
cca 1870 Kossuth Lajos (1802-1894) portréja, keményhátú fotó, a felületén kis sérüléssel, kis hiánnyal, egyébként jó állapotban, 10,5x6,5 cm
12470.

20 000 HUF
54,05
58,82
Illár Erszébet keramikus dedikált fotója 8x11,5 cm
12471.

1 200 HUF
12472.

3 000 HUF
12473.

3 000 HUF
1948 Fabian Flynn (1919-1997) katolikus pap látogatása az amerikai katolikus segélyszolgálat (National Catholic Welfare Conference, War Relief Services) alkalmazottjaként Magyarországon, II. világháború utáni segélyszállítmány kapcsán. Flynn és magyar munkatársai, segítői szemlét tartanak a raktárban, Budapest belvárosában, a Kárpátia udvar pincéjében. Salvator nővérek egy tagja, egy feltehetően magyar pap, civilek, katonák (?) és a segélyszállítmány (ruházat, lábbeli) a felvételeken. Össz. 4 db vintage fotó: ebből 2 db Orelly műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett és sarkaiban sérült, 17,5x24 cm; 2 db jelzés nélküli fotólap, jó állapotban, hátoldala kissé foltos, 13,5x8,5 cm. / 1948 Fabian Flynn (1919-1997) catholic priest visits Hungary as member of National Catholic Welfare Conference, War Relief Services. Total of 4 pcs of vintage photos showing him and his colleagues in the centre of Budapest, in the cellar of Kárpátia-udvar (yard), which was the warehouse. 2 photos from the studio of Orelly, with the stamp of the studio, with some damage in the corners, 17x5x24 cm. 2 photocards, 13,5x8,5 cm.
12474.

11 000 HUF
29,73
32,35
1953 Geleji Sándor (1898-1967) Kossuth-díjas professzor miskolci egyetemi hallgatói körében, oktatás közben, Vadas Ernő (1899-1962) fényképész vintage fotója, hátoldalon pecséttel jelzett, 8,5x12 cm
12475.

1 000 HUF
Papp László (1926-2003) ökölvívó köszöntése, Koós fotó, felületén törésnyommal, 13x18 cm
12476.

1 000 HUF
1887 Dr. Argay Béla, keményhátú fotó Adler brassói műterméből, 21×10 cm
12477.

1 400 HUF
cca 1970 A Hungária Együttes TV-felvétel közben, fotó, Fenyő Miklós által Gonda Juditnak dedikált példány, 13×18 cm
12478.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF