Tétel

Description:

Falk Géza: A női szív nagy ismerője: Puccini élete, művészete és művei. Bp., 1942, Griff. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.

2 400 HUF
6,88 EUR, 8,16 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.