Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 28

Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. Budapest, 1943, Turul. Kiadói papírkötés.
13131.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
800 HUF
2,32
2,74
  Add to cart
  Remove
Japán dalok gyűjteménye. Daruma. Program a japán nyelv és kultúra tanításához. Bp., 1994, Tárogató kiadó. Kiadói papírkötésben.
13132.

Available
2 000 HUF
5,80
6,85
  Add to cart
  Remove
Erbé-Nádor-Szirmai: Börzedalok. Bp., 1915 Nádor Kálmán. Festett félvászon kötés
13133.

2 400 HUF
6,96
8,22
Hammer price:
2 400 HUF
1932-1935 9 db műsorfüzet,- lap, közte Krauss Lili, Weisbach Hans, Roth-Quartett stb.
13134.

Available
1 000 HUF
2,90
3,42
  Add to cart
  Remove
1934 Budapesti Hangverseny Zenekar műsorfüzet, 3 db (január, február, március)
13135.

Available
1 000 HUF
2,90
3,42
  Add to cart
  Remove
1933 Budapesti Hangverseny Zenekar műsorfüzet, 3 db (november, december)
13136.

Available
1 000 HUF
2,90
3,42
  Add to cart
  Remove
13137.

Available
2 000 HUF
5,80
6,85
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül: Daloló Csongrád megye. 150 Csongrád megyei népdal borító ás fejezet terve, össz. 10 db lap (6. és 9. fejezet terve hiányzik). Vegyes technika, karton, helyenként kissé foltos, 21x15 cm
13138.

Available
4 000 HUF
11,59
13,70
  Add to cart
  Remove
Tóth Aladár és Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei. Bp., Győző Andor. Szabolcsi Bence által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadó egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13139.

Available
2 400 HUF
6,96
8,22
  Add to cart
  Remove
Falk Géza: A női szív nagy ismerője: Puccini élete, művészete és művei. Bp., 1942, Griff. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
13140.

Available
2 400 HUF
6,96
8,22
  Add to cart
  Remove
Falk Géza: Csajkovszkij különös élete. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13141.

Available
2 400 HUF
6,96
8,22
  Add to cart
  Remove
Kerényi Mária: Jevgenyij Nyesztyerenko. Nyesztyerenko által ALÁÍRT! Bp., 1987, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13142.

Available
4 000 HUF
11,59
13,70
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.