Flea Market

Number of items: 470

Egy pár esküvői fém szalvétagyűrű, szív alakú kartondobozban
11446.

6 000 HUF
Kovácsoltvas 12 karú csillár, bekötve, nem kipróbált, d: 90cm, m: 65 cm
11447.

18 000 HUF
48,65
52,94
Kisméretű, kissé rozsdás fém láda fogantyúval, 15x24x18 cm.
11448.

2 000 HUF
Zsoké kalap, belül bélelt, kissé kopott, belső méret: 20,5x15 cm.
11449.

5 000 HUF
Iparművészeti réz doboz, absztrakt díszítéssel, belül fával bélelt, kopásnyomokkal, 16,5×16,5x7 cm
11450.

2 400 HUF
3 db régi kisebb méretű fém doboz: Tango paszta, C. Pearne Hough&Co Bolton London first class ship soda, Vesta aprkettpaszta, kopásnyomokkal, 16,5×16,5x7 cm
11451.

1 800 HUF
Használt Canon imageFORMULA DR-C130 dokumentum szkenner. Nagy sebességű kétoldalas lapolvasás színesben akár 60 kép/perces sebességgel Mindössze csak 9000 (!) oldal szkennelve. Bővebben: https://www.canon.hu/scanners/document-scanners/imageformula_dr-c130/
11452.

50 000 HUF
135,14
147,06
B-Square golfkocsi. Összecsukható, nagy méretű kerekekkel, jó állapotban
11453.

9 000 HUF
24,32
26,47
Jelzés nélkül: Virágok. Olaj, karton, foltos, fa keretben, 60x73,5 cm
11454.

5 000 HUF
Női akt, réz falikép, kopásnyomokkal, 27,5x19 cm
11455.

2 000 HUF
Donald kacsa fali lámpa, alumínium öntvény, ernyő nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11456.

4 000 HUF
Lófejes asztali tintatartó, üveg betéttel, hiányzó tetővel, 11×7×10 cm
11457.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF