https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Flea Market

Number of items: 470

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Távol-keleti figura, jó állapotban, m: 24 cm
11434.

Távol-keleti figura, jó állapotban, m: 24 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
18
Hammer price:
3 200 HUF
William Grants Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm
11435.

William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kubai lány. Réz fali kép, Cuba felirattal, 35x35 cm
11436.

Kubai lány. Réz fali kép, Cuba felirattal, 35x35 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Réz, ló figurás hamutál 10 cm
11437.

Réz, ló figurás hamutál 10 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
14,49
EUR
,
17,12
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
5 000 HUF
Iparművész által tervezett, zsűrizett bőr tárcák, táskák 3 db.
11438.

Iparművész által tervezett, zsűrizett bőr tárcák, táskák 3 db.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Petróleum viharlámpa. 31 cm
11439.

Petróleum viharlámpa. 31 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
TWG-Kontaktthermometer, eredeti dobozában, h: 38 cm
11440.

TWG-Kontaktthermometer, eredeti dobozában, h: 38 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Használt számítógép:  Processzor: Intel Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz Alaplap: Asus P5G41T-M LX Memória: 2 x Kingmax DDR3 2GB memória (összesen 4GB) Lemezmeghajtó: Samsung SH-222AB SSD: 120GB OCZ 350W tápegység  Alaplapi videokártya  Driver CD-vel Operációs rendszer nélkül  Linkek: https://www.asus.com/hu/Motherboards/P5G41TM_LX/  https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/42801/intel-pentium-processor-e5700-2m-cache-3-00-ghz-800-mhz-fsb.html
11441.

Használt számítógép: Processzor: Intel Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz Alaplap: Asus P5G41T-M LX Memória: 2 x Kingmax DDR3 2GB memória (összesen 4GB) Lemezmeghajtó: Samsung SH-222AB SSD: 120GB OCZ 350W tápegység Alaplapi videokártya Driver CD-vel Operációs rendszer nélkül Linkek: https://www.asus.com/hu/Motherboards/P5G41TM_LX/ https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/42801/intel-pentium-processor-e5700-2m-cache-3-00-ghz-800-mhz-fsb.html

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
28,99
EUR
,
34,25
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Régi ezüstözött osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, egyiknek a fej része mozog, h: 15 ás 17 cm (6×)
11442.

Régi ezüstözött osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, egyiknek a fej része mozog, h: 15 ás 17 cm (6×)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
9 000 HUF
26,09
EUR
,
30,82
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dekoratív fém elektromos lámpa pár, kapcsolóval, működik, búra nélkül, kopásokkal, egyik talpán kisebb sérülésekkel, h: 45 cm
11443.

Dekoratív fém elektromos lámpa pár, kapcsolóval, működik, búra nélkül, kopásokkal, egyik talpán kisebb sérülésekkel, h: 45 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 500 HUF
18,84
EUR
,
22,26
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bőrdíszműves doboz. Dombornyomott, festett, kis kopásokkal 12,5x20x6 cm
11444.

Bőrdíszműves doboz. Dombornyomott, festett, kis kopásokkal 12,5x20x6 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szaru és műanyag gyűrű tartó 20x13 cm
11445.

Szaru és műanyag gyűrű tartó 20x13 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment