Number of items: 593

1915 V/9 Lubik jelzéssel: Gólyák. Vegyes technika, papír. Díszes, üvegezett fa keretben. 16x10 cm
10000.

3 600 HUF
9,73
10,59
Grafikák a kohó- és gépipar életéből (Képcsarnok V.), 12 db rézkarc, papír, jelzettek, műbőr mappába kötve, néhány lap kijár, 19,5×29 cm
10001.

7 000 HUF
18,92
20,59
28
Képek Bács-Kiskun megye életéből 1945-1975. 14 db grafikát tartalmazó mappa, vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm
10002.

7 000 HUF
18,92
20,59
Aba-Novák jelzéssel: Kikötő. Olaj, farost. 50x60 cm
10003.

7 000 HUF
18,92
20,59
22
Abonyi Ernő (1884-1941): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 66×55 cm
10004.

90 000 HUF
243,24
264,71
Adler jelzéssel (Adler Mór?): Erdőrészlet. Olaj, vászon, sérült. Díszes fa keretben, 68×55 cm
10005.

15 000 HUF
40,54
44,12
AP jelzéssel: Pornográf képek ( 5 db). Akvarell-ceruza, papír, 20×30-29×36 cm
10006.

16 000 HUF
43,24
47,06
Aknay jelzéssel: Kék angyal. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 30x21 cm
10007.

7 000 HUF
18,92
20,59
Aknay jelzéssel: Angyali portré. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 21x30 cm
10008.

7 000 HUF
18,92
20,59
Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 30x21 cm
10009.

7 000 HUF
18,92
20,59
Anna Margit jelzéssel: Női arc. Olaj, karton. 39,5×29,5 cm
10010.

5 000 HUF
Anna jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, sérült. 61×46 cm
10011.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF