10609.
377. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Jindřich Pileček (1944-2002): Ex libris Luděk Rubas, rézkarc, papír, jelzés nélkül, a hátán kis sérüléssel, 11x11 cm.