Ex libris - small-graphics

Number of items: 13

2 db ex libris, klisé, fametszet
10600.

800 HUF
2,32
2,74
Stettner Béla (1928-1984): 5 db ex libris és kisgrafika. Különféle technikák, papír, mind jelzett
10601.

1 200 HUF
3,48
4,11
Haranghy Jenő (1894-1951): 8 db ex libris. Különféle technikák, papír, 2 db a hátoldalán pecséttel jelzett, 7,5x5 cm és 15x10,5 cm közötti méretekben
10602.

2 000 HUF
5,80
6,85
Józsa Károly (1872-1929): Herzog Géza ex librise. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 12,5×8,5 cm
10603.

2 000 HUF
5,80
6,85
13
Müller Árpád (1961-2006): Ex libris Ruth Irlet (Halászbástya, Budapest). Rézmetszet, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. 8,5x6 cm.
10604.

1 200 HUF
3,48
4,11
Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Greiner Mihály. Fametszet, papír, jelzett. Hátoldalán Holzschnitt, Nagyvárad, 1931 bélyegzővel. 13x8,5 cm.
10605.

Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Greiner Mihály. Fametszet, papír, jelzett. Hátoldalán "Holzschnitt, Nagyvárad, 1931" bélyegzővel. 13x8,5 cm.

1 200 HUF
3,48
4,11
Vadász Endre (1901-1944): Ma lettem 6 éves és Komáromi Anna a nevem. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm
10606.

1 600 HUF
4,64
5,48
Márkus I. jelzéssel: 2 db linómetszet illusztráció. Jelzett, két db, paszpartuban. 6x6 cm
10607.

1 000 HUF
2,90
3,42
Jindřich Pileček (1944-2002): Ex libris, rézkarc, papír, jelzés nélkül, a hátán kis sérüléssel, 11x9 cm.
10608.

1 400 HUF
4,06
4,79
Jindřich Pileček (1944-2002): Ex libris Luděk Rubas, rézkarc, papír, jelzés nélkül, a hátán kis sérüléssel, 11x11 cm.
10609.

1 400 HUF
4,06
4,79
Nemes Török János (1900?-1980): Isten hozott MEGE, rézkarc, papír, jelzett, 17x11 cm
10610.

Nemes Török János (1900?-1980): Isten hozott "MEGE", rézkarc, papír, jelzett, 17x11 cm

1 200 HUF
3,48
4,11
10611.

1 000 HUF
2,90
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.