Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 58

Olaszország DN Modenai grosso Br érem ismertetővel, eredeti tokban (38mm) T:1 Italy ND Grosso from Modena Br medallion with discription, in original case (38mm) C:UNC
31671.

Olaszország DN "Modenai grosso" Br érem ismertetővel, eredeti tokban (38mm) T:1 Italy ND "Grosso from Modena" Br medallion with discription, in original case (38mm) C:UNC

1 600 HUF
Olaszország DN PIOBBICO egyoldalas, ezüstözött Br plakett (79x109mm) T:2 ph. Italy ND PIOBBICO one-sided, silver plated Br plaque (79x109mm) C:XF edge error
31672.

Olaszország DN "PIOBBICO" egyoldalas, ezüstözött Br plakett (79x109mm) T:2 ph. Italy ND "PIOBBICO" one-sided, silver plated Br plaque (79x109mm) C:XF edge error

3 400 HUF
9,19
10,00
Portugália 1976. Köztársasági Közgyűlés, 1976. június Br plakett eredeti tokban (90mm) T:1- Portugal 1976. Republic Assembly, June 1976 Br commemorative medallion in case (90mm) C:AU
31673.

Portugália 1976. "Köztársasági Közgyűlés, 1976. június" Br plakett eredeti tokban (90mm) T:1- Portugal 1976. "Republic Assembly, June 1976" Br commemorative medallion in case (90mm) C:AU

9 000 HUF
24,32
26,47
Románia 1974. Napoca (Kolozsvár) 1850 éves jelzetlen Ag emlékérem (79,16g/61,5mm) T:2. ph. Romania 1974. 1850th Annversary of Napoca (Cluj) Ag commemorative medallion without hallmark. MVNICIPIVM NAPOCA A 1850 A ANIVERSARE / METROPOLIS DACIAE POROLISSENSIS (79,16g/61,5mm) C:VF edge error
31674.

Románia 1974. "Napoca (Kolozsvár) 1850 éves" jelzetlen Ag emlékérem (79,16g/61,5mm) T:2. ph. Romania 1974. "1850th Annversary of Napoca (Cluj)" Ag commemorative medallion without hallmark. "MVNICIPIVM NAPOCA A 1850 A ANIVERSARE / METROPOLIS DACIAE POROLISSENSIS" (79,16g/61,5mm) C:VF edge error

20 000 HUF
54,05
58,82
Románia 1993. Nagyenyed 700 éves Br plakett eredeti tokban (59x80mm) T:1- Romania 1993. 700th anniversary of Aiud Br plaque in original case (59x80mm) C:AU
31675.

Románia 1993. "Nagyenyed 700 éves" Br plakett eredeti tokban (59x80mm) T:1- Romania 1993. "700th anniversary of Aiud" Br plaque in original case (59x80mm) C:AU

3 000 HUF
Spanyolország ~1900. XIII. Alfonz Cu érem füllel (24mm) T:2 Spain ~1900. Alfonso XIII Cu medallion eared (24mm) C:XF
31676.

Spanyolország ~1900. "XIII. Alfonz" Cu érem füllel (24mm) T:2 Spain ~1900. "Alfonso XIII" Cu medallion eared (24mm) C:XF

2 000 HUF
Svájc 1998-2007. Városok (Basel, Fribourg, Stans...stb) jellegzetes épületeinek képét ábrázoló jelzett, uncia súlyú Ag emlékérmek (9xklf) + 2000. Millenium jelzett Ag emlékérmek (3xklf). Érmenként (~31g/0.999/32mm), összesen ~372g súlyban. T:PP néhány érmén kis patina Switzerland 1998-2007. Commemorative, hallmarked Ag medallion depicting Swiss cities (Basel, Fribourg, Stans...etc.) famous building (9xdiff) + 2000. Millenium hallmarked Ag commemorative medallions (3xdiff). In sum total of ~372 grams, (~31g/0.999/32mm) per medallion C:PP some with slight patina
31677.

Svájc 1998-2007. Városok (Basel, Fribourg, Stans...stb) jellegzetes épületeinek képét ábrázoló jelzett, uncia súlyú Ag emlékérmek (9xklf) + 2000. "Millenium" jelzett Ag emlékérmek (3xklf). Érmenként (~31g/0.999/32mm), összesen ~372g súlyban. T:PP néhány érmén kis patina Switzerland 1998-2007. Commemorative, hallmarked Ag medallion depicting Swiss cities (Basel, Fribourg, Stans...etc.) famous building (9xdiff) + 2000. "Millenium" hallmarked Ag commemorative medallions (3xdiff). In sum total of ~372 grams, (~31g/0.999/32mm) per medallion C:PP some with slight patina

110 000 HUF
297,30
323,53
Svájc ~2004. Az Európai Unió tagállamait ábrázoló, részben festett, jelzett Ag emlékérem szett, érmenként (~14,90g/0.999/33mm), összesen ~357g súlyban. T:PP több darabon kis patina, egyik érme ujjlenyomatos
31678.

110 000 HUF
297,30
323,53
Svájc DN Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31679.

Svájc DN "Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

2 000 HUF
Svájc DN Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats August aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats Augus gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31680.

Svájc DN "Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats August" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats Augus" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

2 000 HUF
Svájc DN Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31681.

Svájc DN "Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

2 000 HUF
Svájc DN Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31682.

Svájc DN "Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF