Ausztria 1901. "Straubinger testvér operett 100. előadása alkalmából a Bécsi Színházban" emlékzseton aranyozott Ag. Szign.: Warchmann (5,68g/23mm) T:2-,3
Austria 1901. "For the Brother Straubinger operetta 100th performance in the Theater of Wien" commemorative token gilded Ag. Sign: Warchmann (5,68g/23mm) C:VF,F
Ausztria DN "Munkavállalók és Alkalmazottak Kamarája, Bécs / A társaság 25. évfordulója alkalmából Maria Steiner asszonynak" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: HK (59,46g/0.900/55mm) T:2
Austria ND "Kammer für Arbeiter und Angestellte Wien / Anlässlich des 25 Jährigen Betriebsjubiläums Frau Maria Steiner" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Sign: HK (59,46g/0.900/55mm) C:XF
Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1
Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) T:PP ujjlenyomat Ausztria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20g/0.925/40mm) C:PP fingerprint
Csehszlovákia 1988. "Pénzérmék és Emlékérmek Múzeuma Körmöcbánya" jelzetlen Ag emlékérem dísztokban, képeslappal (24,27g/28mm) T:1- (PP)
Czechoslovakia 1988. "Museum of Coins and Medals, Kremnica" Ag commemorative medallion without hallmark, in souvernir case and postcard (24,27g/28mm) C:AU (PP)
Franciaország ~1880. "Bölcsesség és Gazdagság / Francia Nemzeti Bank" peremén jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Dumarest (23,5g/35mm) T:2 /
France ~1880. "Wisdom and Fortune / Bank of France" hallmarked on edge Ag commemorative medal in original case. Sign.: Dumarest (23,5g/35mm) C:XF
Franciaország 1900. "GRAND PRIX D'HONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2
France 1900. "GRAND PRIX D'HONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT" two-sided Br commemorative medallion (60mm) C:XF
Franciaország 1972. "DEPARTEMENT DE LA VIENNE" kétoldalas, vert Br emlékérem, tokban. Szign.: TSCHVDIN (68mm) T:1
France 1972. "DEPARTEMENT DE LA VIENNE" two-sided, minted Br medallion, in case. Sign.: TSCHVDIN (68mm) T:1