Független Államok Közössége DN "Az SZKP (Szovjetunió Kommunista Pártja) XX. kongresszusa 1956" aranyozott emlékérem (38mm) T:1 fo.
Community of Independent States ND "XX. Congress of the CPSU (Communist Party of the Soviet Union" gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted
Független Államok Közössége DN "Októberi forradalom 1917" aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1 fo.
Community of Independent States ND "October revolution 1917" gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted
Japán 1999. "Pokémon 2000 - Bízz az erőben" aranyozott Br érem eredeti, sérült tokban (49mm) T:1
Japan 1999. "Pokémon: The Movie 2000, The Power of One / Pocket Monsters the Movie: Revelation Lugia" gilt Br medallion in original, but damaged case (49mm) C:UNC
Lengyelország 1982. "II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor - 600 lat na Jasnej Górze" Br emlékérem (89,75g/60mm) T:2 kis peremhiba
Poland 1982. "John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old - 600 lat na Jasnej Górze" Br medallion (89,75g/60mm) C:XF small edge error
Németország 1890. "Antonius V. Thoma" Br emlékérem füllel (33mm) T:1-,2
Germany 1890. "ANTONIUS V. THOMA - ERZBISCHOF V. MÜNCHEN FREISING" Br commemorative medallion with ear (33mm) C:AU,XF
Német Birodalom 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br érem füllel (35mm) T:2-,3
German Empire 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br medallion with ear (35mm) C:VF,F
Német Birodalom 1913. "Nemzetközi Építkezési Kiállítás különleges kiállításokkal / Lipcse 1913" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2
German Empire 1913. "Internationale Baufach Ausstellung mit sonderausstellungen (International Construction Exhibition with special exhibitions) / Leipzig 1913" gilt Br medallion (60mm) C:XF