Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 58

31647.

3 000 HUF
8,60
10,20
31648.

1 800 HUF
5,16
6,12
31649.

1 800 HUF
5,16
6,12
Japán 1999. Pokémon 2000 - Bízz az erőben aranyozott Br érem eredeti, sérült tokban (49mm) T:1 Japan 1999. Pokémon: The Movie 2000, The Power of One	/ Pocket Monsters the Movie: Revelation Lugia gilt Br medallion in original, but damaged case (49mm) C:UNC
31650.

Japán 1999. "Pokémon 2000 - Bízz az erőben" aranyozott Br érem eredeti, sérült tokban (49mm) T:1 Japan 1999. "Pokémon: The Movie 2000, The Power of One / Pocket Monsters the Movie: Revelation Lugia" gilt Br medallion in original, but damaged case (49mm) C:UNC

2 800 HUF
8,02
9,52
Kanada 1973. Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial Cu-Ni emlékérem (33mm) + Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973 Cu-Ni emlékérem (33mm) T:2 Canada 1973. Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial Cu-Ni medallion (33mm) + Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973 Cu-Ni medallion (33mm) T:2
31651.

Kanada 1973. "Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial" Cu-Ni emlékérem (33mm) + "Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973" Cu-Ni emlékérem (33mm) T:2 Canada 1973. "Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial" Cu-Ni medallion (33mm) + "Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973" Cu-Ni medallion (33mm) T:2

1 600 HUF
4,58
5,44
Lengyelország 1982. II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor - 600 lat na Jasnej Górze Br emlékérem (89,75g/60mm) T:2 kis peremhiba Poland 1982. John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old - 600 lat na Jasnej Górze Br medallion (89,75g/60mm) C:XF small edge error
31652.

Lengyelország 1982. "II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor - 600 lat na Jasnej Górze" Br emlékérem (89,75g/60mm) T:2 kis peremhiba Poland 1982. "John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old - 600 lat na Jasnej Górze" Br medallion (89,75g/60mm) C:XF small edge error

2 000 HUF
5,73
6,80
Nagy-Britannia 1929. International Jamboree - Visit to Oldham - Aug. 1929 egyoldalas, aranyozott, részben zománcozott emlékérem szalagon, hátlapon SWA&LOW OLDHAM gyártói jelzéssel T:1-
31653.

Nagy-Britannia 1929. "International Jamboree - Visit to Oldham - Aug. 1929" egyoldalas, aranyozott, részben zománcozott emlékérem szalagon, hátlapon "SWA&LOW OLDHAM" gyártói jelzéssel T:1-

30 000 HUF
85,96
102,04
Németország 1890. Antonius V. Thoma Br emlékérem füllel (33mm) T:1-,2 Germany 1890. ANTONIUS V. THOMA - ERZBISCHOF V. MÜNCHEN FREISING Br commemorative medallion with ear (33mm) C:AU,XF
31654.

Németország 1890. "Antonius V. Thoma" Br emlékérem füllel (33mm) T:1-,2 Germany 1890. "ANTONIUS V. THOMA - ERZBISCHOF V. MÜNCHEN FREISING" Br commemorative medallion with ear (33mm) C:AU,XF

3 000 HUF
8,60
10,20
Német Birodalom 1904. Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904 Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111 Br érem füllel (35mm) T:2-,3 German Empire 1904. Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904 Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111 Br medallion with ear (35mm) C:VF,F
31655.

Német Birodalom 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br érem füllel (35mm) T:2-,3 German Empire 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br medallion with ear (35mm) C:VF,F

3 000 HUF
8,60
10,20
Német Birodalom 1911. Drezdai Egészségügyi Világkiállítás öntött Br plakett, másolat (65x110mm) T:2- German Empire 1911. Internationale Hygiene-Ausstellung Dresden 1911 cast Br plaque, copy (65x110mm) C:VF
31656.

Német Birodalom 1911. "Drezdai Egészségügyi Világkiállítás" öntött Br plakett, másolat (65x110mm) T:2- German Empire 1911. "Internationale Hygiene-Ausstellung Dresden 1911" cast Br plaque, copy (65x110mm) C:VF

1 200 HUF
3,44
4,08
Német Birodalom 1913. Nemzetközi Építkezési Kiállítás különleges kiállításokkal / Lipcse 1913 aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 German Empire 1913. Internationale Baufach Ausstellung mit sonderausstellungen (International Construction Exhibition with special exhibitions) / Leipzig 1913 gilt Br medallion (60mm) C:XF
31657.

Német Birodalom 1913. "Nemzetközi Építkezési Kiállítás különleges kiállításokkal / Lipcse 1913" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 German Empire 1913. "Internationale Baufach Ausstellung mit sonderausstellungen (International Construction Exhibition with special exhibitions) / Leipzig 1913" gilt Br medallion (60mm) C:XF

16 000 HUF
45,85
54,42
NDK 1972. VEB Mansfeld Kombinat fém emlékérem T:2 GDR 1972. VEB Mansfeld Kombinat metal commemorative medallion C:2
31658.

NDK 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" fém emlékérem T:2 GDR 1972. "VEB Mansfeld Kombinat" metal commemorative medallion C:2

800 HUF
2,29
2,72

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.