Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 150

Lapis András (1942-) 1987. Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - 87 Sopron - Magyar Média ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!
30830.

80 000 HUF
216,22
235,29
Lapis András (1942-) DN Szeged / Szeged Tourist kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:2
30831.

Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:2

800 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1991. Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1- (eredetileg PP)
30832.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1- (eredetileg PP)

2 600 HUF
7,03
7,65
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992 aranyozott emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30833.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992" aranyozott emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

1 200 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1996. MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt. Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,20g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
30834.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,20g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

8 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1996. MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt. Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,05g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
30835.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,05g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

8 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1996. MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt. Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
30836.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.

8 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1996. MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,74g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)
30837.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,74g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)

8 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1997. MKB - Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,35g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
30838.

Lebó Ferenc (1960-) 1997. "MKB - Magyar Külkereskedelmi Bank Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,35g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

8 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 2003. Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,25g/0.999/42,5mm) T:PP
30839.

Lebó Ferenc (1960-) 2003. "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,25g/0.999/42,5mm) T:PP

8 000 HUF
Lóránfi Antal (1856-1927) 1897. Gróf Széchenyi István / A soproni Széchenyi szobor leleplezésére 1897. máj. 23. - Sopron megye és Sopron sz. k. város Br emlékérem (74mm) T:2 ph.
30840.

Lóránfi Antal (1856-1927) 1897. "Gróf Széchenyi István / A soproni Széchenyi szobor leleplezésére 1897. máj. 23. - Sopron megye és Sopron sz. k. város" Br emlékérem (74mm) T:2 ph.

12 000 HUF
32,43
35,29
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. Szent István / Szent Jobb Br emlékérem (40mm) T:2 több ph.
30841.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40mm) T:2 több ph.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF