Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 150

Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS7
30794.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS7

1 200 HUF
30795.

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piefort emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30796.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP)

2 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30797.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)

2 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Szombathely aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30798.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)

2 600 HUF
7,03
7,65
Bognár György (1944-) 1995. Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 fém emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30799.

Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" fém emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

2 000 HUF
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1970. Hungaropack Csomagolási Verseny Br plakett eredeti tokban (98mm) T:2
30800.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1970. "Hungaropack Csomagolási Verseny" Br plakett eredeti tokban (98mm) T:2

1 200 HUF
Bors István (1938-2003) 1985. Weiner Leó 1885-1960 / Zenetanárok VIII. kamarazenei találkozója Kaposvár 1985 kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban (99mm) T:1-,2
30801.

18 000 HUF
48,65
52,94
Borsos Miklós (1906-1990) 1960. Hommage Adoctevr Albert Schweitzer 1960 Br emlékérem (70mm) T:2
30802.

Borsos Miklós (1906-1990) 1960. "Hommage Adoctevr Albert Schweitzer 1960" Br emlékérem (70mm) T:2

2 000 HUF
22
Borsos Miklós (1906-1990) 1978. Markusovszky Lajos 1815-1893 / Markusovszky Emlékérem - Orvosi Hetilap 1978 Br emlékérem (74mm) T:2
30803.

Borsos Miklós (1906-1990) 1978. "Markusovszky Lajos 1815-1893 / Markusovszky Emlékérem - Orvosi Hetilap 1978" Br emlékérem (74mm) T:2

2 400 HUF
16
Borsos Miklós (1906-1990) DN Széchenyi István / a Széchenyi Alap céljainak támogatásáért öntött Br emlékérem 041 sorszámmal (93mm) T:1-
30804.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Széchenyi István / a Széchenyi Alap céljainak támogatásáért" öntött Br emlékérem "041" sorszámmal (93mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Bozó Gyula (1913-2004) DN Gr. Széchenyi István / A Gazdasági és Közlekedési Minisztertől - Lánchíd jelzett Ag emlékérem adományozói dísztokban (33,76g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
30805.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Gr. Széchenyi István / A Gazdasági és Közlekedési Minisztertől - Lánchíd" jelzett Ag emlékérem adományozói dísztokban (33,76g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF