https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 119

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1884. Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme V év után Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal (37mm) T:1-,2 kis ph. Hungary 1884. The Hungarian Fireman Association, V Years Service Medal Br decoration with original ribbon (37mm) C:AU,XF small edge error
31857.

1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme V év után" Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal (37mm) T:1-,2 kis ph. Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, V Years Service Medal" Br decoration with original ribbon (37mm) C:AU,XF small edge error

 
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
24,64
EUR
,
29,11
USD
Number of bids:
0
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975 című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 /  1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled Hungarian Football Champion Teams 1901-1975. The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF
31858.

1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 / 1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled "Hungarian Football Champion Teams 1901-1975". The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
460 000 HUF
1 333,33
EUR
,
1 575,34
USD
Number of bids:
0
~1920-1930. Jánoshegyi Erzsébet Kilátó - Budapest 529m Br kitűző (35x27mm) + Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG BP. THÉK-U. 44. gyártói jelzéssel (30mm) + 1948. A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe ezüstözött réz kitűző (32x27mm) T:2,2-
31859.

~1920-1930. "Jánoshegyi Erzsébet Kilátó - Budapest 529m" Br kitűző (35x27mm) + Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG BP. THÉK-U. 44." gyártói jelzéssel (30mm) + 1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüstözött réz kitűző (32x27mm) T:2,2-

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,96
EUR
,
8,22
USD
Number of bids:
0
~1920-1930. Aranyosi Kereskedelmi Középiskola zománcozott Br sapkajelvény (49,5x41mm) T:2 kis zománchiba
31860.

~1920-1930. "Aranyosi Kereskedelmi Középiskola" zománcozott Br sapkajelvény (49,5x41mm) T:2 kis zománchiba

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0
~1920-1930. Pestújhelyi Római Katolikus Kereskedelmi Középiskola zománcozott Br sapkajelvény (63x36mm) T:2 kis zománchiba
31861.

~1920-1930. "Pestújhelyi Római Katolikus Kereskedelmi Középiskola" zománcozott Br sapkajelvény (63x36mm) T:2 kis zománchiba

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
1
1926. Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete gomblyukjelvény + Csepeli Autógyár, Polski Fiat, Wartburg zománcozott jelvény (3xklf) T:1-2
31862.

1926. "Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete" gomblyukjelvény + "Csepeli Autógyár, Polski Fiat, Wartburg" zománcozott jelvény (3xklf) T:1-2

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,86
EUR
,
11,64
USD
Number of bids:
1
1950. Magyar Munka Érdemérem kitüntetés, hátlapján 1949 évszámmal, mellszalag nélkül T:1 Hungary 1950. Merit Medal of Hungarian Labour decoration, without ribbon C:UNC NMK.: 516.
31863.

1950. "Magyar Munka Érdemérem" kitüntetés, hátlapján "1949" évszámmal, mellszalag nélkül T:1 Hungary 1950. "Merit Medal of Hungarian Labour" decoration, without ribbon C:UNC NMK.: 516.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
34,78
EUR
,
41,10
USD
Number of bids:
14
~1930. Trianon T. E.Sz. zománcozott Br jelvény (34x21mm) + Hiszek Magyarország feltámadásában zománcozott Br jelvény, egyik tű letört (22x58mm) T:2 zománchiba
31864.

~1930. "Trianon T. E.Sz." zománcozott Br jelvény (34x21mm) + "Hiszek Magyarország feltámadásában" zománcozott Br jelvény, egyik tű letört (22x58mm) T:2 zománchiba

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
27
~1930. TIT (Természetimádók Társasága) zománcozott gomblyukjelvény T:1
31865.

~1930. "TIT (Természetimádók Társasága)" zománcozott gomblyukjelvény T:1

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
1
~1930-1940. PXM (Per Mariam ad Jesum), a Hám János Líceum zománcozott Br iskolajelvénye (13x12mm) + modern fém máltai jelvény (19x14mm) T:2
31866.

~1930-1940. "PXM (Per Mariam ad Jesum)", a Hám János Líceum zománcozott Br iskolajelvénye (13x12mm) + modern fém máltai jelvény (19x14mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,48
EUR
,
4,11
USD
Number of bids:
1
~1935. Magyar Királyi Cserkészjelvény zománcozott jelvény, zöld zománccal (15x12mm) + 1946. Köztársasági Cserkészjelvény aranyozott Br jelvény (26x22mm) T:1-2
31867.

~1935. "Magyar Királyi Cserkészjelvény" zománcozott jelvény, zöld zománccal (15x12mm) + 1946. "Köztársasági Cserkészjelvény" aranyozott Br jelvény (26x22mm) T:1-2

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,54
EUR
,
8,90
USD
Number of bids:
0
~1935. PSZT zománcozott iskolai sapkajelvény (49x26mm) T:2
31868.

~1935. "PSZT" zománcozott iskolai sapkajelvény (49x26mm) T:2

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
6,38
EUR
,
7,53
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment