Emergency Coins and Notes

Number of items: 61

Ausztria / Pöchlarn 1920. 10h + Wiener-Neustadt 50h + Németország / Weimari Köztársaság / Berlin 1921. 50pf T:III Austria / Pöchlarn 1920. 10 Heller + Wiener-Neustadt 50 Heller + Germany / Weimar Republic / Berlin 1921. 50 Pfennig C:F
30174.

1 000 HUF
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (150x) eredeti, kicsit sérült csomagolásban T:I China ND Hell banknotes in original, slightly damaged packaging 50.000.000 (150x) C:UNC
30175.

800 HUF
Amerikai Egyesült Államok / Nevada / Las Vegas / Caesars Palace Hotel & Casino DN 10$ Ag zseton aranyozott Br gyűrűben (br.37,56g/0.999/43mm) T:1,1- USA / Nevada / Las Vegas / Caesars Palace Hotel & Casino ND 10 Dollars Ag jeton in gilded Br ring (br.37,56g/0.999/43mm) C:UNC,AU
30176.

5 500 HUF
14,86
16,18
Ausztria / Grödig hadifogolytábor ~1918. 2h Zn T:2,2- Austria / Grödig POW camp ~1918. 2 Heller Zn C:XF,VF
30177.

2 600 HUF
7,03
7,65
Ausztria 3xklf újévi zseton (Új Bécsi Újság Br zseton, H. Lanz Graz Al zseton, cégnév nélküli aranyozott Br zseton) T:2,2- Austria 3xdiff new years token (Neues Wiener Journal Br token, H. Lanz Graz Al token, without name gilded Br token) C:XF,VF
30178.

Ausztria 3xklf újévi zseton (Új Bécsi Újság Br zseton, H. Lanz Graz Al zseton, cégnév nélküli aranyozott Br zseton) T:2,2- Austria 3xdiff new year's token (Neues Wiener Journal Br token, H. Lanz Graz Al token, without name gilded Br token) C:XF,VF

3 200 HUF
8,65
9,41
Ausztria DN Locher Patika aranyozott Br reklám zseton (22mm) + Osztrák Nemzeti Katasztrófa Bizottság Al zseton (23mm) T:2 Austria ND Locher Aphoteke gilded Br token (22mm) + Austrian National Disaster Commission Al token (23mm) C:XF
30179.

Ausztria DN "Locher Patika" aranyozott Br reklám zseton (22mm) + Osztrák Nemzeti Katasztrófa Bizottság Al zseton (23mm) T:2 Austria ND "Locher Aphoteke" gilded Br token (22mm) + "Austrian National Disaster Commission" Al token (23mm) C:XF

2 400 HUF
Jugoszlávia 4xlf zsetontétel, közte Aurometal Subotica, Bankjegy- és Érmegyártó Üzem T:2,2- Yugoslavia 4xdiff token lot, within Aurometal Subotica, Banknote- and Coin Production Plant C:XF,VF
30180.

Jugoszlávia 4xlf zsetontétel, közte "Aurometal Subotica, Bankjegy- és Érmegyártó Üzem" T:2,2- Yugoslavia 4xdiff token lot, within "Aurometal Subotica, Banknote- and Coin Production Plant" C:XF,VF

2 200 HUF
5,95
6,47
Lengyelország 1969. 0,01c + 1979. 0,01c (2x) + 0,02c Bon Towarowy T:III Poland 1969. 0,01 Cent + 1979. 0,01 Cent (2x) + 0,02 Cents Bon Towarowy C:F
30181.

Lengyelország 1969. 0,01c + 1979. 0,01c (2x) + 0,02c "Bon Towarowy" T:III Poland 1969. 0,01 Cent + 1979. 0,01 Cent (2x) + 0,02 Cents "Bon Towarowy" C:F

1 400 HUF
Nagy-Britannia 1840. Viktória aranyozott Br zseton T:2- kopott aranyozás United Kingdom 1840. Victoria gilded Br token C:AU,XF  worn gilding
30182.

Nagy-Britannia 1840. "Viktória" aranyozott Br zseton T:2- kopott aranyozás United Kingdom 1840. "Victoria" gilded Br token C:AU,XF worn gilding

1 200 HUF
Német Birodalom ~1900. 6xklf Cu játékpénz T:2- egyik lyukasztott German Empire ~1900. 6xdiff Cu gaming tokens C:VF one is holed
30183.

1 200 HUF
Német Birodalom / Rügen DN Ostseebad Binz A.G. / III. Frigyes Br zseton T:1-,2 German Empire / Rügen ND Ostseebad Binz A.G. / Friedrich III Br token C:AU,XF
30184.

Német Birodalom / Rügen DN "Ostseebad Binz A.G. / III. Frigyes" Br zseton T:1-,2 German Empire / Rügen ND "Ostseebad Binz A.G. / Friedrich III" Br token C:AU,XF

1 200 HUF
Német Birodalom DN Spiel Marke (2x) nagy méretű zseton szerencsemalacos (40,5mm) T:2,2- German Empire ND Spiel Marke (2x) large-size jeton fortune pig (40,5mm) C:XF,VF
30185.

Német Birodalom DN "Spiel Marke" (2x) nagy méretű zseton "szerencsemalacos" (40,5mm) T:2,2- German Empire ND "Spiel Marke" (2x) large-size jeton "fortune pig" (40,5mm) C:XF,VF

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF