Jewellery

Number of items: 228

Ezüst(Ag) dupla karikás fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 2 cm, bruttó: 3,8 g
19072.

4 800 HUF
12,97
14,12
Ezüst(Ag) kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,4 g
19073.

2 000 HUF
Ezüst(Ag) karóra, jelzett, nem jár, d: 3 cm, bruttó: 17,4 g
19074.

3 000 HUF
Ezüst(Ag) virágos nyelű, háromágú villa, jelzett, h: 23 cm, nettó: 52,2 g
19075.

11 000 HUF
29,73
32,35
19076.

28 000 HUF
75,68
82,35
Arany(Au) 14K pecsétgyűrű és karikagyűrű (deformációval), jelzett, méret: 55 és 76, bruttó: 12,7 g
19077.

100 000 HUF
270,27
294,12
Két ezüst (Ag) kínáló tál. Jelzettek, szép állapotban. d: 19,5 cm, m: 6 cm. Össz nettó: 331 g
19078.

60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag) poncolt kínáló tálka. Jelzett, szép állapotban. d: 13 cm, m: 5 cm. 100 g
19079.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ezüst (Ag) serleg. Poncolt, aranyozott, jelzett, szép állapotban. 13,5 cm 136 g
19080.

28 000 HUF
75,68
82,35
Ovális ezüst tálca gravírozott virág mintákkal. Magyar, 1880 körül. Jelzett, szép állapotban. 35x25 cm, 422 g
19081.

55 000 HUF
148,65
161,76
Helvetia 14 K arany (Au) férfi karóra kvarc szerkezettel, 53,65 g Óra méret 2,6x3,1 cm
19082.

220 000 HUF
594,59
647,06
Arany (Au) 14K Longines óra, szíj nélkül, nem működik, üveglap egyik sarka törött, jelzett, 2,3x2,3 cm, bruttó: 17,93 g
19083.

90 000 HUF
243,24
264,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF