Tétel

Catalogue number:

17302.
377. Closed Online auction
Books: Technics

Description:

Dr. Szabó László-Zsákay János-Gebhardt János-Mizser János: Bányászatunk 30 éve. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó, 255 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar nyelven, de magyar, angol, német és orosz nyelvű képfeliratokkal. Kiadói egészvászon kötésben, kopott kiadói papír védőborítóval.Volt könyvtári példány. Megjelent 3650 példányban.

1 200 HUF
3,44 EUR, 4,08 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : kozár_edit

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.