1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Szabó László-Zsákay János-Gebhardt János-Mizser János: Bányászatunk 30 éve. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó, 255 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar nyelven, de magyar, angol, német és orosz nyelvű képfeliratokkal. Kiadói egészvászon kötésben, kopott kiadói papír védőborítóval.Volt könyvtári példány. Megjelent 3650 példányban.