Books: Tales

Number of items: 28

A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó kuckója. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,é.n.,Kossuth,(Athenaeum-ny.), 127+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,kissé kopott, egyébként jó állapotban.
17466.

3 600 HUF
10,43
12,33
17467.

2 400 HUF
6,96
8,22
Grimm mesék sorozat 4 kötete. Összeáll.: Marosiné Horváth Erzsébet. Haui József és Kricskovics Zsuzsa rajzaival. Bp., én.,Közgazdasági és Jogi-Táltos. Kiadói kartonált papírkötés, egy kötet gerince sérült.
17468.

2 000 HUF
5,80
6,85
Benedek Elek: Többsincs királyfi. Rusz Lívia rajzaival. Bp., 1993., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17469.

900 HUF
2,61
3,08
Molnár Andrea: Mesék a természetről. Füzesi Zsuzsa rajzaival. Bp.,én., Forma-Art. Kiadói kartonált papírkötés.+ Régi szép mesék. Füzesi Zsuzsa és Hangya János rajzaival. Bp., én., Szalontai. Kiadói kartonált papírkötés.
17470.

1 000 HUF
2,90
3,42
Legeltetés a három sárkány pusztáján. Hetedhét Magyarország sorozat. Válogatta és a szöveget gondozta Tóth Béla. Bp., 1984, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Csáky Lajos rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
17471.

1 400 HUF
4,06
4,79
Kolozsvári Grandpierre Emil: A csodafurulya. Magyar népmesék. Bp.,1954,Ifjusági Könyvkiadó. Első kiadás. Reich Károly rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17472.

1 200 HUF
3,48
4,11
Andor Mária: Bébike Memoárjai: Bébike memoárjai. Egy kis kutya önéletrajza. Bp., 1918., Révai. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17473.

1 000 HUF
2,90
3,42
Ház tetején nyeles edény. Török népek találós kérdései. Vál. és ford.: Mándoki László. Vida Ferenc rajzaival. Bp.,1985,Móra. Kiadói papírkötés.
17474.

800 HUF
2,32
2,74
Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés az ifjúság számára. Sebők Imre rajzaival. Bp.,é.n.,Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17475.

1 000 HUF
2,90
3,42
Lakatos Menyhért: Angárka és Busladarfi. Bp., 1978., Móra. Keresztes Dóra rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
17476.

1 000 HUF
2,90
3,42
17477.

800 HUF
2,32
2,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.