Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 55

Gerhard H. Eggetsberger: Csúcsformában mindig, mindenhol. Hét gyakorlat az élet- és szexuálenergia növelésére. Ford.: Pap Éva. Bp.,1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
15597.

800 HUF
Soós András: Gombfutball. (Asztali labdarúgás.) Bp.,1964.,Sport. Kiadói papírkötés.
15598.

1 000 HUF
Szőllősi Antal: Nyílegyenesen. hn., én., nyn., 19 p. Kiadói papírkötés. A szerző aláírásával.
15599.

1 200 HUF
Dr. Ócsag Imre: Kis magyar lovaskönyv. hn., 1990, KO-LIBRI Könyvkiadó. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15600.

1 200 HUF
Túravezető-képzés. Vizsgakérdések-feleletek. Szerk.: Diviaczky Gyula, Faics Lajos, Thuróczy Lajos. hn., 1977, Magyar Természetbarát Szövetség. Papírkötésben, kissé foltos borítóval.
15601.

1 200 HUF
Arnold Schwarzenegger-Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988., Hírnök Marketing. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15602.

1 200 HUF
Vegyes sakk témájú könyvtétel, 2 db:   Maróczy Géza: Így kezdtem. - - visszaemlékezései sakkmesteri pályafutásának kezdetére. Bp., 1942, Légrády, 192 p. Számos szöveg közti ábrával illusztrált. 201, nagyrészt ismeretlen Maróczy játszma az 1891-1900. évekből. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányos gerinccel.   Egykor és most. Két győri verseny válogatott játszmái. Első Nemzeti Verseny 1906, Regőczi Exner Győző-Emlékverseny 1946. Szerk.: Barcza Gedeon-Chalupetzky Ferenc. Győr, 1948., Győri MÁVAG Sakkör. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, hiányos gerinccel, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
15603.

1 000 HUF
Magyar Imre - Győrffy-Villám András: Iskolalovaglás. Spanyol lovasiskola Magyarországon. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15604.

1 200 HUF
Galla Ferenc - Horváth István: Judo övvzsgák. 2. javított, bővített kiadás. Bp., 1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.
15605.

1 000 HUF
15606.

1 000 HUF
Détári Lajos-Pietsch Tibor: Détári. Az utolsó magyar világsztár. Bp.,2013, Ulpius. Kiadói papírkötés.
15607.

1 400 HUF
Golf diary/ Golf napló. Máyer Nyomda és Könyvkiadó, 2011
15608.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF